Kolbenova 894 / 25, 198 00, Praha 9

HYMER B-Klasse MasterLine T

Charakteristika vozu

Váha: 4430 Kg
Délka: 789 cm
Šířka: 235 cm
Výška: 296 cm
Počet osob: 2-3

HYMER MasterLine třídy B nastavuje nová měřítka v prémiovém segmentu jako záruka kvality a technického know-how. Jako naše vlajková loď ztělesňuje nejmodernější konstrukční technologii, exkluzivní designové prvky i vysoce kvalitní vnitřní vybavení a vytváří všestranný prostorový pocit.

Po velkém úspěchu HYMER třídy B MasterLine I nabízíme s HYMER B-ML T osvědčené vlastnosti luxusního integrovaného modelu v kombinaci s vynikajícími jízdními vlastnostmi a výhodami částečně integrovaného modelu. HYMER B-ML T, vybavený živým motorovým vozem Mercedes-Benz, je logickým doplněním naší prémiové řady obytných automobilů.

  • Inovativní a jedinečný podvozek SLC s rovnou podlahou pro větší jízdní stabilitu a pohodlí díky nezávislému odpružen
  • 36 cm vysoká multi-dvojitá podlaha s funkcí průběžného nakládání včetně bezkročkové podlahy obytného prostoru - pro více úložného prostoru, lepší izolaci a absolutní zimní odolnost v sérii
  • Pohonné vozy Mercedes-Benz Sprinter s mnoha asistenčními systémy zajišťují maximální bezpečnost a optimální jízdní chování
  • Izolované a vyhřívané 180 l čerstvé vody a 150 l odpadní vody v sérii - pro obzvláště vysokou úroveň nezávislosti a soběstačnosti
  • Pohodlný vstup díky 65 cm širokým komfortním vchodovým dveřím s 2bodovým zamykáním, oknem a odpadkovým košem

Vnější pohled

Od podvozku až po panoramatickou střechu je HYMER B-ML T skutečným originálem. Zaujme sportovním, exkluzivním exteriérem, který je formován originální kabinou řidiče Mercedes-Benz Sprinter. Plochá aerodynamická kapota T zajišťuje agilní ovládání vozidla a má pozitivní vliv na spotřebu paliva. Elegantní zakončení vozidla tvoří 3D GRP zezadu, typické pro MasterLine, včetně integrovaného zadního světelného nosiče a samonosné garážové vany se sportovním difuzorem.

Úložné prostory

Spousta místa pro vaše zavazadla
V HYMER MasterLine T třídy B není nedostatek úložného prostoru. Díky garážovým dveřím vpravo a vlevo nejsou při nakládání překážkou ani velká zavazadla a přepravní předměty.

Obytný prostor

Interiér.
Kultura, umění nebo kuchyně? Hlavní věc je potěšení z cestování! HYMER MasterLine T třídy B je tu vždy, aby s vámi dobyl svět. Díky svému exkluzivnímu konceptu bydlení zajišťuje maximální pohodlí a dává vám pocit, že jste kdekoli doma.

Unikátní design spojený s vynikajícím komfortem.
Uvnitř působí HYMER MasterLine T třídy B harmonickým designem místnosti. Díky novému konceptu osvětlení vypadá interiér prostornější a prostornější než kdykoli předtím.

Vnitřní úložné prostory

Úložný prostor . Ať už jde o dvojitou podlahu, šatní skříň, zásuvky nebo úložné prostory - počet možností úložného prostoru v HYMER MasterLine T třídy B je téměř nevyčerpatelný.

Kuchyně

Velké potěšení na kolech.
Pro všechny, pro něž se karavan musí cítit jako doma. Ti, kteří kladou velký důraz na pohodlí a rádi dělají zcela nové kulinářské objevy i v klasických destinacích - ve své vlastní kuchyni.

Koupelna

Hodiny v koupelně? Srozumitelný! V prostorné koupelně HYMER MasterLine T třídy B může „osvěžení“ trvat o něco déle - protože kdo by nechtěl být v této pohodlné koupelně?

Vybavení

HYMER MasterLine T-Class B je dokonalým společníkem na cesty pro fanoušky soběstačnosti, kteří také rádi cestují daleko od civilizace. Kromě luxusního vybavení nabízí také ideální podmínky pro soběstačnost.

Spousta místa pro chladné občerstvení
Chladnička 153 litrů jumbo udržuje vaše zásoby v bezpečí a chladu a lze ji otevřít na obě strany díky inovativním dveřím chladničky s dvojitým závěsem.

Prostě se cítíte dobře, centrálně řízené. Individuální nastavení teploty a funkce boost pro rychlý přívod teplé vody a vytápění místností lze ovládat pomocí centrálního LCD ovládacího panelu pro vytápění včetně iNet připraveného s časovačem.

Velký objem nádrže na vodu. Objem čerstvé vody je působivých 180 litrů, což je synonymem většího pohodlí a větší soběstačnosti. Nádrže jsou chráněny v izolované a vyhřívané dvojité podlaze se snadným přístupem zevnitř.

Půdorysy

HYMER B-LM T 780

Cena
86.990 €
Rozměry
789 x 235 cm
Míst ke spaní
4+5 (volit. výbava)

Technické parametry

Standardní vybavení

Dekory, textil a koberce

Vysoce kvalitní čalounění a elegantní dřevěné dekory.
Všechny varianty látek a kůže používané v našich vozidlech mají nadprůměrné hodnoty stálosti světla a barev, aby zvládly vysoké úrovně slunečního záření. Kromě toho jsou opatřeny ochranou proti skvrnám, a proto mají vynikající vlastnosti při používání a péči. Nábytek v dekorech ušlechtilého dřeva a s moderními laminátovými čely je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a dodává interiéru příjemnou atmosféru. Oba jsou snadno ošetřovatelní a necitliví vůči vnějším vlivům.

Látkové čalounění

Colombo
( Kombinace látek)
Cusco
( Kombinace látek)
Delfi
(Kombinace látek)
Janeiro
(Kombinace látek)
Kitami
( Kombinace látek)
Milos
( Kombinace látek)
Phoenix
(Kombinace látek)
Grigio
( Kožený interiér )
Grazia (Eco Tech Material)
(Kombinace látek)
Napoli
(Kožený interiér)
Tortora
(Kožený interiér)
Creola
(Kombinace textilu a kůže)
Dalana
(Kombinace textilu a kůže)
Cristallo
(Kombinace látek)
Milano
(Kombinace látek)
Grand Oak
(Povrchová úprava nábytku)
Velvet Ash
(Povrchová úprava nábytku)