Kolbenova 894 / 25, 198 00, Praha 9

HYMER Exsis-i 580

Charakteristika vozu

Váha: 3500 kg
Délka: 699 cm
Šířka: 222 cm
Výška: 277 cm
Počet osob: 4

HYMER Exsis je pravděpodobně nejkompaktnější způsob, jak zažít skutečný HYMER. Díky své konzistentní lehké konstrukci je považován za loutku ve třídě 3,5 tuny. Inovativní konstrukční technologie dává Exsis nejlepší izolační hodnoty, stabilitu a trvanlivost. S originálním rámem Fiat má nový Exsis nový podvozek, který je obzvláště přesvědčivý z hlediska bezpečnosti a pohodlí. Díky četným asistenčním systémům jsou dlouhé cesty ještě pohodlnější. Díky snížené tělesné hmotnosti byly ve třídě 3,5 tuny vytvořeny další rezervy užitečného zatížení.

Kromě toho nový Exsis zaujme zcela novým konceptem interiéru, který nabízí obzvláště velkorysý pocit prostoru díky lehkému a plynulému nábytku. Proto je také průkopnický pro nový designový jazyk HYMER.

Se všemi zmíněnými komfortními funkcemi nabízí nový HYMER Exsis-i skvělý a velkorysý pocit prostoru, který s sebou přináší integrovaný obytný vůz, a to začleněním kabiny řidiče do obývacího prostoru.

  • Lehký, úzký a obratný díky vnější šířce 2,22 m
  • Bezpečné vybavení také ve třídě 3,5 tuny
  • Všechny nádrže a instalace v obytném voze jsou izolované a vytápěné
  • Velká 142l chladnička v sérii
  • Více prostoru díky otevřeným policím v zadní části

Vnější pohled

Vnější pohledy.
Jeho aerodynamický design dodává modelu HYMER Exsis-i 580 extrémně sportovní vzhled a současně zajišťuje nízkou spotřebu paliva, tichou jízdu a dokonalý výhled. Pokud chcete také těžit z nejlepších izolačních hodnot, stability a životnosti, měli byste hned nastupovat a odcházet.

HYMER tvář - nová lehkost.
Nezáleží na tom, z jakého úhlu se díváte na HYMER Exsis-i: jeho vzhled je všude působivý svými sportovními tvary a detaily. Nejen vítr, ale zde budete jen těžko odolávat.

Úložné prostory

Díky jasnému rozměru klapky garáže 85 x 109 cm (š xv) lze v zadní garáži snadno uložit i velké předměty. Pro snadnější přístup k položkám naloženým v zadní garáži je na straně řidiče volitelně k dispozici další vnější klopa úložného prostoru o rozměrech 65 x 65 cm.

WC kazeta je snadno přístupná pomocí snadno přístupné vnější klapky a lze ji rychle a čistě vyprázdnit.

Obytný prostor

Interiér.
Lehkost bytí ve své nejkrásnější podobě: spousta prostoru, spousta světla, spousta života. Kromě nenapodobitelné příjemné atmosféry vytváří elegantní interiér HYMER Exsis-i 580 také touhu, aby potěšení z cestování nikdy nekončilo.

Vzhled nábytku není v žádném případě horší než HYMER Třída B ModernComfort. Nový Exsis-i 580 nabízí mimořádně velkorysý pocit prostoru - především díky novému dřevěnému dekoru ve světlém dubu v kombinaci s plynulým nábytkem.

Stůl v obytném prostoru nového HYMER Exsis-i lze otočit o 360 ° a - podle potřeby - posunout podélně i příčně.

Všechny varianty tkanin mají nadprůměrné hodnoty stálosti světla a barev, aby zvládly vysoké úrovně slunečního záření. Kromě toho jsou opatřeny ochranou proti skvrnám, a proto mají vynikající vlastnosti při používání a péči.

Díky volitelné 32palcové ploché LED obrazovce v obývacím prostoru nového HYMER Exsis-i 580 už nic nestojí v cestě příjemnému večernímu sledování televize.

Vnitřní úložné prostory

Praktické spodní přihrádky umožňují, aby nádrž na vodu bezpečně a bezpečně zmizela ze zorného pole, a přesto nabízí optimální přístup.

Šatní skříň o šířce 27 cm a výšce 160 cm nabízí dostatek prostoru pro úhledné uložení bund, košil a oblečení.

Skříně pod podélnými samostatnými postelemi nového HYMER Exsis-i 580 jsou obzvláště snadno přístupné díky dělenému sklopnému roštu.

Šatní skříně pod samostatnými postelemi v novém HYMER Exsis-i 580 jsou vybaveny kolejnicemi na šaty a policemi, aby bylo možné váš prázdninový šatník jasně uložit.

Ložnice

V zadní části nového HYMER Exsis-i 580 jsou dvě podélná samostatná lůžka, každá s délkou přes 1,90 m. Nad sériovou výrobou lůžek nad hlavami lůžek nejsou žádné zadní skříňky nad hlavou - pro ještě otevřenější a prostornější pocit . Horní skříňky lze samozřejmě objednat na přání.

S volitelným doplňkovým polštářem mezi oddělenými postelemi se během chvilky vytvoří velká plocha na spaní.

Díky praktickým lampičkám na čtení S LED technologii umístěné nad hlavou zadních lůžek v novém HYMER Exsis-i 580 si knihomoli přijdou na své i ve tmě.

Dvoulůžka v zadní části jsou snadno přístupná pomocí pohodlného přístupu do postele s hlubokými, širokými schody.

Kuchyně

Nová generace nábytku dodává vozidlům ještě modernější nádech v interiéru - také v kuchyni. Boční kuchyňský blok v novém HYMER Exsis-i 580 je mírně zkosený pro otevřenější obytný prostor a optimální průchod. Kuchyň je standardně vybavena 142 l lednicí Smart Tower.

Lahodná jídla o několika chodech lze připravovat na plynovém sporáku se 3 hořáky na cestách. Chcete-li získat více pracovního a úložného prostoru, lze pracovní desku okamžitě zvětšit pomocí standardního prodloužení pracovní desky.

Prostorné, volně dělitelné kuchyňské zásuvky jsou vybaveny servo-měkkými výsuvy pro šetrný provoz.

V horní skříňce nad kuchyňským blokem lze uložit spoustu cestovních prostředků a nádobí.

Koupelna

Velká komfortní koupelna se samostatným oddělitelným sprchovým koutem nabízí dostatek prostoru pro ranní koupelnovou rutinu.

Zvláštní důraz: okolní osvětlení včetně wellness světla ve sprše, které zajišťuje obzvláště příjemné světlo.

Do koupelny nového HYMER Exsis-i 580 je standardně zabudováno pohodlné toaletní WC.

Vysoce kvalitní umyvadlo v koupelně překvapí velkorysým odkládacím prostorem pro umístění stavítek na zubní kartáčky, nádobí na mýdlo atd.

Ein Badschrank gibt Platz, um Shampoo, Haarspray und jede Menge Kosmetikartikel übersichtlich unterzubringen.

Vybavení

Co si můžete vzít s sebou, co musí zůstat doma Tato otázka nevzniká při načítání nového HYMER Exsis-i 580. Ať už jde o elektrická jízdní kola, grilovací vybavení nebo zahradní nábytek - nemusíte se bez ničeho obejít a stále zůstat pod magickou hranicí 3,5 tuny.

Prostě se cítíte dobře, centrálně ovládané.
Individuální nastavení teploty a funkce boost pro rychlý přívod teplé vody a vytápění místností lze ovládat pomocí centrálního LCD ovládacího panelu pro vytápění včetně iNet připraveného s časovačem.

Všechno čerstvé a dokonale vychlazené.
I přes svůj štíhlý design zajišťuje 142 litrová chladnička Smart Tower s 15litrovým mrazicím prostorem, že i v létě jsou nápoje a čerstvé pokrmy vždy v chladu. Jasné uspořádání uvnitř je velmi praktické.

Pohodlné rozkládací lůžko.
Skládací postel lze bez velkého úsilí ručně zvedat a spouštět. Nabízí maximální svobodu pohybu a prostor pro hlavu. Pohodlnou plochu pro ležení lze bez omezení používat po celé šířce - dokonce i v přední části vozidla.

Ekonomické osvětlení.
Kompletní vnitřní osvětlení vozidel je standardně vyráběno pomocí moderní LED technologie. To šetří 3/4 spotřeby energie a prodlužuje životnost baterie o mnoho hodin. Jelikož se LED diody neohřívají, zvyšuje se také bezpečnost při požáru a nehodách.

Moderní, lineární design interiéru.
Díky novému uspořádání nábytku a moderním sklonům v celém obývacím pokoji je prostor ještě lépe využit. Zároveň tak vznikne ještě více prostoru, např. B. před koupelnou nebo lepší průchody v kuchyni.

Obývací pokoj na kolech.
Díky standardnímu posezení ve tvaru písmene L si můžete užít nejvyšší úroveň pohodlí při sezení a bydlení, ať jste kdekoli.

Flexibilní luxusní stůl.
Vysoce kvalitní luxusní stůl lze otočit o 360 ° a lze jej ještě více flexibilně posunout podélně a příčně.

Přirozené světlo a dobře osvětlené.
Velký standardní panoramatický střešní otvor HYMER v obytném prostoru umožňuje dostatek přímého denního světla a vytváří tak příjemné přirozené světelné podmínky uvnitř obytného vozu. Ve tmě zajišťují její integrované LED skvrny rovnoměrné osvětlení.

Airbag pro řidiče a spolujezdce.
V případě prudké srážky může airbag snížit sílu nárazu do hlavy nebo hrudníku, a tím chránit nebo omezit sedícího řidiče před možným zraněním hlavy a hrudníku. Airbagy na straně řidiče a spolujezdce jsou standardní výbavou všech obytných automobilů HYMER.

Vidět a být viděn.
Světlovod LED s integrovanými LED světly pro denní svícení a směrovkami ve speciálně vyvinutých světlometech HYMER nabízí nejlepší viditelnost a viditelnost. Tím je zajištěno nejlepší osvětlení v provozu a tím i větší bezpečnost. Použitá technologie LED zajišťuje ekonomickou spotřebu energie.

Optimální izolace díky technologii PUAL.
Stěny pěnové PUAL s hliníkovým vnitřním a vnějším povrchem jsou důležitou součástí dlouhotrvající high-tech struktury. Vynikající izolace PU pěny s uzavřenými buňkami zaručuje příjemné teploty po celý rok a zajišťuje nízkou spotřebu plynu v zimě.

Expresivní zadní světlo v LED.
Multifunkční zadní světla v hybridní technologii LED mají tři pruhy loga HYMER jako světelný podpis a jsou zvláště snadno rozpoznatelné i při špatné viditelnosti.

Něco tam jde.
Velká, snadno přístupná garáž má standardní nosnost 350 kg - volitelně je možné 450 kg.

Optimální ochrana zespodu.
Díky nezničitelnému GRP podvozku jsou obytné vozy prakticky imunní vůči poškození způsobenému počasím. Kamenné štěpky, posypová sůl a nečistoty nemohou poškodit ani podlahu vozidla - bezpečný základ pro celou dobu životnosti obytného automobilu.

Pohodlný přístup do garáže.
Zadní garáž je vybavena velkými garážovými vraty vpravo ve směru jízdy pro pohodlné nakládání a vykládání.

Půdorysy

a

HYMER Exsis-i 580

Cena
72 180 €
Rozměry
699 x 277 cm
Míst ke spaní
4

Technické parametry

Standardní vybavení

Dekory, textil a koberce

Vysoce kvalitní čalounění a elegantní dřevěné dekory.
Všechny varianty látek a kůže používané v našich vozidlech mají nadprůměrné hodnoty stálosti světla a barev, aby zvládly vysoké úrovně slunečního záření. Kromě toho jsou opatřeny ochranou proti skvrnám, a proto mají vynikající vlastnosti při používání a péči.
Nábytek v dekorech ušlechtilého dřeva a s moderními laminátovými čely je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a dodává interiéru příjemnou atmosféru. Oba jsou snadno ošetřovatelní a necitliví vůči vnějším vlivům.

Látkové čalounění

Dalana
(Kombinace textilu a kůže)
Grand Oak
(Povrchová úprava nábytku)
Denver
(Kombinace látek)
Korfu
(Kombinace látek )
Bolzano
(Kombinace látek)
Ventura
(Kombinace látek)
Chiavenna ořech
( Povrchová úprava nábytku)