Kolbenova 894 / 25, 198 00, Praha 9

HYMER Free 600 Campus

Charakteristika vozu

Váha: 3500 Kg
Délka: 599 cm
Šířka: 208 cm
Výška: 260 / 270 * cm
Počet osob: 4 - 5

Pro dobrodruhy a pracovní koně,
HYMER Free 600 Campus na první pohled zaujme dvoutónovým lakem a učiní každou cestu uvolněnější a stylovější než kdy dříve.

  1. Zcela připraven k cestování - Musíte jen nastoupit a odjet - díky rozsáhlému vybavení edice.
  2. Flexibilní každodenní společník - Bez ohledu na to, zda se jedná o dovolenou, služební cestu nebo jen rychlý nákup - HYMER Free 600 Campus je dokonalým vozidlem.
  3. I na cestách s dětmi - Díky pohodlné výklopné střeše a připevnění dětské sedačky ISOFIX - každý může bezpečně a pohodlně cestovat zde.

Vnější pohled

Obytný prostor

Ložnice

Kuchyně

Koupelna

Vybavení

Uvolněná jízda
Výkonný motor Fiat Ducato s výkonem 140 k, palivovou nádrží o objemu 90 l, LED světly pro denní svícení, mlhovými světly, tempomatem a dalšími prvky výbavy činí z HYMER Free 600 Campus odolného a bezpečného společníka pro každou cestu.

Krytá terasa.
Bez ohledu na to, zda je jasné sluneční světlo nebo deštivé počasí - markýza rozšiřuje životní prostor kampusu HYMER Free 600 o dobrých 8 metrů čtverečních.

Osvěžující nezávislost.
HYMER Free 600 Campus je vybaven plnohodnotnou koupelnou včetně dřevěného roštu ve sprše a nabízí vám stejnou úroveň pohodlí jako ty opravdu velké. Takže jste nezávislí i mimo vyšlapané cesty.

Přesvědčuje na první pohled.
Výrazný dvoutónový exteriér s vnějším lakem Grigio Campovolo, matně černé designové nálepky v oblasti oken na bočních stěnách a vzadu, černá 16 "kola z lehké slitiny a další designové akcenty v černé barvě dávají HYMER Free 600 Campus svým sportovním vzhledem.

Útulný pocit prostoru.
Design interiéru ve stříbrném provedení v kombinaci s bílými chlopněmi vypadá obzvláště otevřeně a zářivě. Další pohodlí poskytují dva barevně sladěné polštáře a látkový vak připevněný k kuchyňskému bloku.

Dvoupokojový obytný vůz s výhledem.
Díky praktické vyskakovací střeše s komfortním spacím systémem nabízí HYMER Free 600 Campus až čtyři osoby pohodlné místo na spaní a tím i klidné noci.

Půdorysy

HYMER Free 600 Campus

Cena
55 710 €
Rozměry
599 x 208 cm
Míst ke spaní
4 - 5 (volit. výbava)

Technické parametry

Dekory, textil a koberce

Vysoce kvalitní čalounění a elegantní dřevěné dekory
Všechny varianty látek a kůže používané v našich vozidlech mají nadprůměrné hodnoty stálosti světla a barev, aby zvládly vysoké úrovně slunečního záření. Kromě toho jsou opatřeny ochranou proti skvrnám, a proto mají vynikající vlastnosti při používání a péči. Nábytek v dekorech ušlechtilého dřeva a s moderními laminátovými čely je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a dodává interiéru příjemnou atmosféru. Oba jsou snadno ošetřovatelní a necitliví vůči vnějším vlivům.

Látkové čalounění

Delfi
(Kombinace látek)
Grigio
( Kožený interiér )
Napoli
(Kožený interiér)
Grand Oak
(Povrchová úprava nábytku)
Denver
(Kombinace látek)
Garbo (Eco Tech Material)
(Kombinace látek)