Kolbenova 894 / 25, 198 00, Praha 9

HYMER ML-T CrossOver

Charakteristika vozu

Váha: 4100 Kg
Délka: 659 cm
Šířka: 222 cm
Výška: 305 cm
Počet osob: 2 - 3

Užijte si životní komfort a soběstačnost.
Samostatná edice modelu ML-T 570 CrossOver neohrožuje pohodlí navzdory své schopnosti v terénu. Je nejen soběstačný po dobu až 10 dnů, ale také nabízí nejvyšší úroveň pohodlí bydlení.

  1. Cestujte soběstačně - Díky rozsáhlému standardnímu vybavení včetně solárního systému je celoročně možné až 10denní soběstačné kempování.
  2. Terénní - Kombinace zvedací soupravy, terénních pneumatik a pohonu všech kol neomezovala další cíl.
  3. Stávkující pohled - Poutavý dvoutónový lak v černošedé a křišťálově stříbrné barvě má ​​díky neonově žluté masce CrossOver lesklou povrchovou úpravu.

Vnější pohled

Obytný prostor

Komfortně vybavené, vhodné pro použití v terénu a navržené pro soběstačnost: model edice HYMER ML-T 570 CrossOver je začátkem dobrodružství.

Vybavení

Samostatné napájení.
Solární systém s dvakrát 90W výkonem na střeše a HYMER Smart Battery System, skládající se ze dvou lithiových baterií 135 Ah, jedné 95 Ah olověné baterie a střídače, poskytují elektřinu po celé dny a umožňují tak maximální soběstačnost.

Nezávisle topte.
Ekonomické 6kW naftové topení s elektrickým ponorným ohřívačem a výškovou soupravou poskytuje útulné teplo a pohodlný pocit ze života mimo rušné cesty a přes 1500 metrů.

Dobře osvětlené.
Vypadá dobře a je také funkční: poutavá LED světelná lišta nad kabinou řidiče, spojená s dálkovými světly, může být použita v provozu a poskytuje optimální viditelnost.

Komfort jízdy na každém povrchu.
Volitelný pohon všech kol s redukcí převodových stupňů a inteligentní trakční systém 4ETS umožňují obzvláště pomalou a citlivou jízdu. Pro zaručenou dobrou přilnavost v jakémkoli terénu.

Stylový a praktický interiér.
Tmavě šedé horní skříňky v novém CrossOveru vypadají dobře a vytvářejí dostatek prostoru. Barevný koncept završuje nový šedý dekor stolu a pultu a originální komfortní sedadla Mercedes-Benz s integrovaným vzhledem. Sítě úložného prostoru pod skříňkami nad hlavou nabízejí bezpečný úložný prostor pro malé předměty.

Sen o dobrodružství.
Dvě útulná oddělená lůžka v zadní části s pohodlným systémem spaní s talířovými pružinami a vysoce kvalitními matracemi ze studené pěny lze rychle přeměnit na velkou spací plochu s dalším polštářem. Klidné noci jsou zaručeny.

Půdorysy

HYMERT ML-T 570 CrossOver

Cena
122.990 €
Rozměry
689 cm
Míst ke spaní
2 - 3

Technické parametry

Dekory, textil a koberce

Látkové čalounění

Colombo
( Kombinace látek)
Cusco
( Kombinace látek)
Delfi
(Kombinace látek)
Janeiro
(Kombinace látek)
Kitami
( Kombinace látek)
Milos
( Kombinace látek)
Phoenix
(Kombinace látek)
Grigio
( Kožený interiér )
Grazia (Eco Tech Material)
(Kombinace látek)
Napoli
(Kožený interiér)
Tortora
(Kožený interiér)
Creola
(Kombinace textilu a kůže)
Dalana
(Kombinace textilu a kůže)
Cristallo
(Kombinace látek)
Milano
(Kombinace látek)
Chiavenna ořech
( Povrchová úprava nábytku)
Noce Cognac
(Povrchová úprava nábytku)