Kolbenova 894 / 25, 198 00, Praha 9

HYMER Sydney

Charakteristika vozu

Váha: 3.300 kg
Délka: 496 cm
Šířka: 205 kg
Výška: 235 kg
Počet osob: 4

HYMER Sydney vám nabízí řadu možností s ještě větším prostorem. Model bez koupelny zaujme výškou stání až 2,65 ma vyznačuje se zejména flexibilním konceptem sedadel se 3, 4 nebo 5 sedadly. Úložný prostor lze navíc zvětšit díky odnímatelnému nábytku. Díky mobilní toaletě budete na cestách ještě samostatnější. Ať už ve městě nebo daleko - HYMER Sydney je spolehlivým a pohodlným společníkem.

Díky svým rozměrům podobným automobilu a konceptu inteligentního úložného prostoru je HYMER Sydney ideálním vozidlem pro cestování a přepravu všeho druhu a je obzvláště vhodný jako multifunkční vozidlo pro celou rodinu.

  • výkonný motor Fiat
  • malý, obratný, funkční
  • talířové rošty a matrace ze studené pěny součástí sériové výbavy
  • flexibilní koncept sezení a inteligentní řešení úložných prostor
  • bohatá sériová výbava

Výkonný a šetrný k životnímu prostředí

Navzdory svému enormnímu výkonu je dieslový morot 120 PS MultiJet Euro 6 d mimořádně hospodárný a nízkoemisní tříd - ideální pro dlouhé poznávací výlety.

Vždy na očích

LED světla pro denní svícení zajišťují stoprocentní bezpečí i za snížené viditelnosti. Díky těmto světlometům je vůz lépe viditelný i pro ostatní účastníky provozu, čímž se snižuje riziko nehody.

Airbag řidiče a spolujezdce

Airbag může při silném nárazu zmírnit nebo zabránit úrazům v oblasi hrudníku a hlavy.

Pro lepší klima

Manuální klimatizace reguluje celkové klima a cirkulaci vzduchu uvnitř vozu, je doplněna pylovým filtrem pro ochranu před nechtěnými částicemi a bakteriemi.

Ložnice ve zvedací střeše

Elektrický nástupní schůdek

Komfortní všestrannost

Otočná, polohovatelná a výškově nastavitelná sedadla řidiče a spolujezdce jsou ve stejném designu jakočalounění zbytku vozu. Komfotní skloné loketní opěrky umožňují příjemnou jízdu.

Rozšiřitelný stůl

Sklopný stůl nabízí mnoho možností - prodloužená verze pro poklidné večeření, standardní pro komfortní jízdu a nebo lze stůl úplně sklopit, aby vám v ničem nepřekážel.

Nerušené soukromí

Skládací zatemňovací roleta z kvalitní skládané textilie pro přední a boční okna zajistí dostatečné soukromí nebo úkryt před slunečními paprsky.

Úložný prostor v podlaze

V podlaze pod stolem naleznete další úložný prostor s odnímatelným víkem, například pro boty nebo čistící prostředky.

Komfortní spánek

HYMER spací systém s vysoce kvalitními talířovými rošty a matrací ze studené pěny nabízí správnou podpěru zad na tom správném místě - vše pro klidný a nerušený spánek.

Pro bezpečný transport

Integrované kvalitní chromové šíny se 4 upevňovacími oky zaručí bezpečný převoz jakéhokoliv příslušenství. Lze namontovat i oddělění tohoto prostoru od zbytku vozu.

Komfortní dotykové ovládání

LED světelné pruhy lze snadno a rychle ovládat pouhým dotykem. Lze nastavit i intenzitu světla a díky chytré funkci paměti se při opětovném zapnutí rozsvítí v předešlém nastavení.

Centrální ovládání

Individuální nastavení teploty a fuknce Boost pro rychlejší ohřev vody a vytápění místnosti lze ovládat pomocí centrálního ovládacího panelu pro topení, včetně iNet Boxu s funkcí časovače.

Vnější pohled

Máte velkou rodinu nebo často musíte přepravovat náklady? Žádný problém. Protože díky konceptu inteligentního úložného prostoru HYMER Sydney nemusíte být „pánem Tetrisu“. A to se zaručeně okouzlujícím vzhledem.

Skvělé, ale ne obrovské.

Délka necelých 5 m, ale stále skvělá z hlediska prostoru. Skutečný stylista, který zůstává flexibilní od hlavy po paty - nebo od standardní vyskakovací střechy k volitelným hliníkovým ráfkům.

Obytný prostor

Vnitřní vybavení.
Díky své chytré koncepci prostoru nabízí HYMER Sydney dostatek prostoru. S výškou stání až 2,65 metru s otevřenou spací střechou, flexibilním uspořádáním sedadel (3–5) a volitelným zvětšením úložného prostoru to prostě jde se vším.

Vnitřní úložné prostory

Malý, ale mocný!
Přes své kompaktní rozměry nabízí HYMER Sydney velkorysý variabilní úložný prostor.

Ložnice

Klidné noci zaručené.
Ať už je to postel, příčná postel nebo spací střecha: HYMER Sydney nabízí optimální komfort spánku v každé životní situaci.

Možnosti spánku v HYMER Sydney lze navrhnout různými způsoby. Příčné lůžko s ložnou plochou 194 x 129 cm lze rozšířit o podélné lůžko o délce 243 cm sklopením lavice a jednoduchým zasunutím podpěrné konzoly nad skládací stůl.

Samostatnou ložnici lze vytvořit pomocí výklopné střechy s integrovanou postelí s komfortním systémem spánku. Oblast je přístupná po žebříku a lze ji opticky oddělit uzavřením průchodu.

Izolace spací střechy přemění vyskakovací střechu na zimní prostor pro spaní a hraní.

Bez ohledu na to, zda se jedná o jednolůžkové nebo dvoulůžkové postele, podélné postele nebo výklopné střechy - HYMER Sydney Camper Van je standardně vybaven komfortním spacím systémem s lamelovým roštem a matrací ze studené pěny. Probuďte se svěží a užijte si výhled.

Kuchyně

Moderní a zároveň praktické.
Moderní kuchyňské tělo nabízí dostatek prostoru pro vaření a mytí nádobí.

Kuchyně je plně vybavena umyvadlem, integrovaným plynovým sporákem se dvěma hořáky a standardní 65litrovou kompresorovou lednicí v protějším těle.

Moderní kuchyňské tělo nabízí dostatek prostoru pro vaření, mytí a odkládání.

V extra hlubokých zásuvkách s vysoce kvalitním samozavíracím kuchyňským náčiním jako např B. Hrnce a nádobí dobře umístěné a snadno přístupné.

Pro uložení surovin a koření je nad kuchyní spousta úložného prostoru, který je snadno přístupný.

Půdorysy

HYMER Sydney

Cena
50 630,00 €
Rozměry
496 x 205 cm
Míst ke spaní
4

Technické parametry

Dekory, textil a koberce

Vysoce kvalitní čalounění a elegantní dřevěné dekory.
Všechny varianty látek a kůže používané v našich vozidlech mají nadprůměrné hodnoty stálosti světla a barev, aby zvládly vysoké úrovně slunečního záření. Kromě toho jsou opatřeny ochranou proti skvrnám, a proto mají vynikající vlastnosti při používání a péči.
Nábytek v dekorech ušlechtilého dřeva a s moderními laminátovými čely je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a dodává interiéru příjemnou atmosféru. Oba jsou snadno ošetřovatelní a necitliví vůči vnějším vlivům.

Látkové čalounění

Delfi
(Kombinace látek)
Milos
( Kombinace látek)
Grigio
( Kožený interiér )
Grazia (Eco Tech Material)
(Kombinace látek)
Napoli
(Kožený interiér)
Dalana
(Kombinace textilu a kůže)
Denver
(Kombinace látek)
Chiavenna ořech
( Povrchová úprava nábytku)