Kolbenova 894 / 25, 198 00, Praha 9

HYMER Tramp S

Charakteristika vozu

Váha: 3500 kg
Délka: 739 cm
Šířka: 229 cm
Výška: 296 cm
Počet osob: 2

Nový HYMER Tramp S je první v mnoha ohledech. Pohodlně navržený interiér zaujme moderními designovými akcenty, které jsou typické pro HYMER, konceptem inteligentního osvětlení a mimořádně velkorysým pocitem prostoru. Jedná se o první z 3,5 tunových modelů založených na osvědčeném a technologicky špičkovém pohonu předních kol Mercedes-Benz s originálním rámem. Díky své nekomplikované manipulaci představuje vstup do světa mobilního cestování na vysoké úrovni a je proto ideálním prvním HYMEREM pro každého.

Hlavní výhody

 • Částečně integrovaný do nového Mercedes-Benz Sprinter s pohonem předních kol a rozsáhlými asistenčními a multimediálními systémy
 • Vyrovnaná podlaha s nepřetržitým prostorem nad hlavou 2,04 metru v celém obytném prostoru
 • Možnost zvedacího lůžka
 • Čtyři sedadla plné velikosti otočená proti směru jízdy (včetně dvou snadno sklopných sedadel)
 • Zvýšená soběstačnost díky naftovému horkovzdušnému vytápění s kotlem a 152 l kompresorovou lednicí v sérii

Vnější pohled

Vnější pohledy
HYMER Tramp S je dokonalým společníkem pro všechny fanoušky kempování, kteří chtějí vstoupit do světa mobilního cestování na profesionální úrovni. Jeho manipulace je nekomplikovaná a je k dispozici pro každé dobrodružství a pro bezpečnost má na palubě řadu asistenčních systémů řidiče.

 • Karoserie Mercedes-Benz Sprinter s pohonem předních kol a originálním rámem má znatelný vliv na rezervy zatížení a světlou výšku ve vozidle a přináší s sebou také řadu asistenčních systémů.
 • Matoucí podoba: exteriér HYMER třídy T se střešní kapotou typickou pro částečně integrované obytné vozy připomíná HYMER třídy B ModernComfort.
 • Nejen sportovní podvozek, ale také dynamické obtisky dodávají HYMER T-Class S jeho stylový vzhled.

Úložné prostory

 • V obrovské zadní garáži s rozměry dveří až do výšky 116 cm x šířky 93 cm je dostatek místa pro vaše cestovní potřeby - bez ohledu na to, zda se jedná o jízdní kolo nebo další zavazadlo, vše je bezpečně uloženo v HYMER Tramp S.
 • Plynová skříňka HYMER Tramp S nabízí prostor pro dvě kompaktní plynové láhve po 2,75 kg. Pokud je to požadováno, lze Tramp S objednat také s běžným ohřevem teplého vzduchu na plyn a s absorpční lednicí, poté se přívod plynu zvýší na 2 x 11 kg.

Obytný prostor

Interiér
Kemp ano a udělejte to prosím ve třídě! Moderní designové akcenty, koncept inteligentního osvětlení a mimořádně velkorysý pocit prostoru zajišťují, že se v nové HYMER Tramp S budete cítit úplně v pohodě.

Nové designové akcenty a zvláštní pohodlí bydlení.
Moderní souhra povrchů s vysokým leskem v kombinaci s matnými, hapticky přitažlivými povrchy a zvýrazněný dřevěný design nábytku vytvářejí útulnou atmosféru.

Vnitřní úložné prostory

 • Snadno přístupný, ale stále chytře skrytý: každý úložný prostor v HYMER Tramp S využívá podlahové přihrádky.
 • Velkorysé úložné prostory a police nad kabinou řidiče poskytují další možnosti uložení a uložení. V noci se můžete pohodlně dívat na hvězdy prostřednictvím velkého panoramatického střešního otvoru nad obytným prostorem.

Ložnice

Nesnívejte o cestování - sníte při cestování!
Ať už jde o manželskou postel, samostatné postele nebo rozkládací postel - HYMER Tramp S nabízí každému ten správný prostor pro snění.

Kuchyně

 • Kuchyně má přepracovaný, jasný design. Zkosený boční obrys přední strany zajišťuje nejen velkorysý vzhled, ale také umožňuje ergonomické použití.
 • Otočná rohová kuchyně nabízí dostatek úložného prostoru, a tedy nejlepší podmínky pro to, abyste se neměli vzdát přípravy kulinářských lahůdek ani při cestování s HYMER Tramp S.
 • Prostorné kuchyňské zásuvky jsou vybaveny servoměkkým zavíracím mechanismem pro jemné zavírání. Abyste udrželi nepříjemné pachy kuchyně od ložnice, lze obývací a kuchyňskou část oddělit od zadní části.

Koupelna

Sprcha jako doma.
Pohodlná a prostorná koupelna Tramp S s výškou  1,94 m nabízí také dostatek prostoru pro vysoké cestovatele.

Vybavení

Každý, kdo plánuje výlety daleko od civilizace, se může při cestování s HYMER Tramp S spolehnout na dobré základní vybavení s velkou nádrží na čerstvou a odpadní vodu a dobrou izolaci. Ve velké garáži je také dostatek místa pro všechno ostatní.

Optimální izolace díky technologii PUAL
Stěny pěnové PUAL s hliníkovým vnitřním a vnějším povrchem jsou důležitou součástí dlouhotrvající high-tech struktury. Vynikající izolace PU pěny s uzavřenými buňkami zaručuje příjemné teploty po celý rok a zajišťuje nízkou spotřebu plynu v zimě.

 

Silný pohon
Tento motor, který je silným srdcem vozidla se sériovým výkonem 143 HP, zajišťuje pohon s vysokým točivým momentem a optimální přenos síly.

Pro příjemné teplo a teplou vodu.
Dieselový teplovzdušný ohřívač s teplovodním kotlem s výkonem 6 000 wattů bez námahy zajišťuje pokojovou teplotu a teplou vodu i při teplotě pod nulou. Provoz s naftou a plynovými lahvemi, které již nejsou nutné, mají pozitivní vliv na hmotnost a úložný prostor a zvyšují soběstačnost při cestování.

Prostě se cítíte dobře, centrálně ovládané.
Individuální nastavení teploty a funkce boost pro rychlý přívod teplé vody a vytápění místností lze ovládat pomocí centrálního LCD ovládacího panelu pro vytápění včetně iNet připraveného s časovačem.

Pohodlný přístup do garáže,
Zadní garáž je vybavena velkými garážovými vraty vpravo ve směru jízdy pro pohodlné nakládání a vykládání.

Ekonomické osvětlení
Kompletní vnitřní osvětlení vozidel je standardně vyráběno pomocí moderní LED technologie. To šetří 3/4 spotřeby energie a prodlužuje životnost baterie o mnoho hodin. Jelikož se LED diody neohřívají, zvyšuje se také bezpečnost při požáru a nehodách.

Moderní a přímočarý design interiéru.
Díky novému uspořádání nábytku a moderním sklonům v celém obývacím pokoji je prostor ještě lépe využit. Zároveň tak vznikne ještě více prostoru, např. B. před koupelnou nebo lepší průchody v kuchyni.

Optimální ochrana zespodu.
Díky nezničitelnému GRP podvozku jsou obytné vozy prakticky imunní vůči poškození způsobenému počasím. Kamenné štěpky, posypová sůl a nečistoty nemohou poškodit ani podlahu vozidla - bezpečný základ pro celou dobu životnosti obytného automobilu.

Originální komfortní sedadlo Mercedes-Benz z látky v obytném prostoru.
Vysoce kvalitní a pohodlná sedadla Mercedes-Benz Original Comfort jsou obzvláště bezpečná a pohodlná - i na dlouhé cesty a na útulné televizní večery. Jsou potaženy látkou v obývacím pokoji, a proto dokonale zapadají do prostoru k sezení.

Něco tam jde.
Velká, snadno přístupná garáž má standardní nosnost 350 kg - volitelně je možné 450 kg.

I ve větru.
Standardní asistent bočního větru včas rozpozná vybočení z jízdního pruhu způsobená silnými poryvy bočního větru a při udržování v jízdním pruhu pomáhá řidiči s automatickými brzdnými zásahy.

Expresivní zadní světlo v LED.
Multifunkční zadní světla v hybridní technologii LED mají tři pruhy loga HYMER jako světelný podpis a jsou zvláště snadno rozpoznatelné i při špatné viditelnosti.

Přednosti speciálního vybavení

Více prostoru pro váš šatník.
Pro ještě větší úložný prostor v ložnici jsou místo otevřených polic nad zadními postelemi k dispozici další horní skříňky.

Spoustu prostoru k vychutnání.
Prostorná a pohodlná sedací skupina ve tvaru písmene L s čalouněním salonku a velkým stolem, který lze posunout podélně i příčně, nabízí dostatek prostoru až pro 5 osob.

Pro příjemné teplo a teplou vodu.
Dieselový horkovzdušný ohřívač s výkonem 6 000 wattů, který je již vybaven iNet ready, bez námahy zajišťuje příjemné teploty v místnosti a teplou vodu i při teplotách pod bodem mrazu. S integrovanými elektrickými topnými tyčemi se zkracuje doba ohřevu.

Půdorysy

a

HYMER Tramp S 680

Cena
65.290 €
Rozměry
739 x 229 cm
Míst ke spaní
2 - 5 (volit. výbava)

HYMER Tramp S 685

Cena
65.290 €
Rozměry
739 x 229 cm
Míst ke spaní
2+5 (na přání)

HYMER Tramp S 695

Cena
65.290 €
Rozměry
739 x 229 cm
Míst ke spaní
2 - 5 (volit. výbava)

Technické parametry

Dekory, textil a koberce

Vysoce kvalitní čalounění a elegantní dřevěné dekory.
Všechny varianty látek a kůže používané v našich vozidlech mají nadprůměrné hodnoty stálosti světla a barev, aby zvládly vysoké úrovně slunečního záření. Kromě toho jsou opatřeny ochranou proti skvrnám, a proto mají vynikající vlastnosti při používání a péči. Nábytek v dekorech ušlechtilého dřeva a s moderními laminátovými čely je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a dodává interiéru příjemnou atmosféru. Oba jsou snadno ošetřovatelní a necitliví vůči vnějším vlivům.

Látkové čalounění

Dalana
(Kombinace textilu a kůže)
Denver
(Kombinace látek)
Korfu
(Kombinace látek )
Bolzano
(Kombinace látek)
Ventura
(Kombinace látek)
Palm Black
( Kombinace látek)
Tip Dekor tištěného nábytku