Kolbenova 894 / 25, 198 00, Praha 9

Hymermobil Exsis-i

Charakteristika vozu

Váha: 3.500 kg
Délka: 664 cm
Šířka: 222 cm
Výška: 277 cm
Počet osob: 4

Ať už jde o elektrická jízdní kola, grilovací vybavení nebo zahradní nábytek - s HYMER Exsis-i předvádíme naše dlouholeté zkušenosti v oblasti lehkých konstrukcí - abyste na cestách nemuseli nic obejít. I při téměř plném vybavení mají dvě osoby, plná nádrž na čerstvou vodu a dvě plné plynové láhve, v závislosti na půdorysu, rezervy užitečného zatížení až přibližně 600 kg. Jedinečná špičková hodnota v kategorii 3,5 tuny! V době, kdy při rozhodování pro určitou třídu obytných vozidel hrají důležitou roli rychlostní limity, zákazy předjíždění nákladních vozidel a vyšší mýtné v zahraničí i vícegenerační použití, je to pro řadu Exsis jasný plus.

Exteriér a interiér modelu Exsis zaujme také svým jedinečným tvarem, sofistikovanou funkcí a zvláštní atmosférou. Jeho aerodynamický design zajišťuje mimo jiné nízkou spotřebu paliva, tichou jízdu a dokonalý výhled. Moderní konstrukční technologie dává Exsis nejlepší izolační hodnoty, stabilitu a trvanlivost.

Nastupte, cítte se dobře a odjeďte.


  • Lehký, úzký a snadno ovladatelný díky šířce 2,22 m
  • Exkluzivní multifunkční zadní světla s hybridní LED technologií
  • Panoramatické přední okno
  • Nová GFK technologie pro ještě lepší izolaci vozu
  • Veškeré nádrže a instalace izolované a vytápěné
  • Špičková hightech konstrukce: hliník / hliník - PUAL sendvič

 

Vnější pohled

Nový vzhled HYMER

Prostor motoru pod čelním sklem se snadno otevírá a oplývá prostorností. Lehce tak zkontrolujete stav oleje, vody do ostřikovačů atd. Žárovky světlometů jsou snadno přístupné a lze je velice jednoduše vyměnit.

Hymermobil Exsis-i přední pohled

Hymermobil Exsis-i pohled ze strany spolujezdce

Hymermobil Exsis-i pohled ze strany řidiče

Hymermobil Exsis-i pohled na zadní část

Hymermobil Exsis-i v bílém provedení

Aerodynamičnost

Tvar vozu je zcela aerodynamicky optimalizován. Plochá konstrukce a zjednodušená přední maska nabízí obzvlášť nízký odpor vzduchu a aktivní regulaci jeho průtoku. Co to pro vás znamená? Tichá jízda s opravdu nízkou spotřebou paliva!

Garáž

Úložný prostor stejný jako u velkýách vozů: S rozměry 99 x 108 cm a dvěmi dveřmi garáže v sériové výbavě je Hymermobil Exsis-i 588 králem garaží!

Integrované osvětlení a topení

Nakládaní do garáže je nyní díky integrovanému osvětlení hračkou i v noci! Garáž je připojena k vytápěcímu sytsému, takže vám v zimě nemůže nic zmrznout.

Doložnost garáže

Stejně jako u všech zadních garáží Hymermobil Exsis-i je garážová doložnost modelu Hymermobil Exsis-i 588 standardně 350 kg, ale samozřejmě ji lze navýšit na 450 kg.

Bezpečně uzamčeno

Technologie Perfect Close s těsněním na všech dveřích zajišťuje bezpečné uzavření a utěsnění před deštěm a mrazem.

Kazeta toalety

Toaletní kazeta je snadno přístupná, může být tak rychle a snadno vyprázdněna.

Prostor pro baterii

Vnější servisní otvor je přístupný zvenku, v závislosti na půdorysu většinou pod L-sezením, elektroblok je tak lehko dosažitelný.

Maxi dveře

Obytný prostor je snadno přístupný přes Maxi-dveře 60 cm. Volitelně je možné doobjednat dveře Komfort s oknem, zatemňovací roletkou, integrovaným odpadkovým košem a dvojitým zamykáním.

Zadní světlo

Zadní světlo modelu Hymermobil Exsis-i dokonale kombinuje funkčnost s designem. Multifunkční hybridní LED světlo umožňuje rozpoznatelnost i ve velice obtížných podmínkách.

Moderní design

Úchvatná maska chladiče v lesklém provedení s chromovaným povrchem poskytuje Hymermobil Exsis-i až sportovní vzhled. Přední část s GFK pěnovou tepelnou bariérou nabízí nejlepší ochranu proti chladu a snižuje hluk při jízdě.

Zpětná couvací kamera

Volitelná zpětná couvací kamera integrovaná do třetího brzdového světla skvěle zapadá do vnějšího designu zadní části obytného automobilu HYMER Exsis-i.

Prostor pro plynové lahve

Plynové lahve jsou snadno a bezpečně uloženy ve venkovním odkládacím prostoru. Díky volitelné praktické výsuvné kolejničce je výměna lahve hračkou.

Obytný prostor

Více prostoru k relaxaci

Komfortní sedací souprava ve tvaru "L" s polštářky pro ten správný oddych! Ať už se jedná o snídani, čtení, hry nebo útulné setkání, vždy najdete spoustu místa pro relaxaci. K dispozitici jiné varianty nábytku i čalounění.

Vnitřní LED osvětlení

HYMER obytné prostory vás uvítají příjemnou a útulnou atmosférou. Díky kompletnímu osvětlení v LED provedení (v základní výbavě) ušetříte až 75% spotřeby energie, životnost baterie se tak prodlužuje o několik hodin.

Pohodlné sledování TV

Hymermobil Exsis-i 588 je příplatkově vybaven držákem ploché televize, s volitelnou plochou obrazovku LED 22". Na televizi je možné se komfortně koukat i z pozic řidiče a spolujezdce.

Uspořádání obytné části

Hymermobil Exsis-i 588 nabízí spoustu prostoru pro večerní sešlosti! Otočná pilotní sedadla zaručí dostatek míst k sezení a spouštěcí postel poslouží jako lůžko pro hosty.

Vždy po ruce

Ve vstupní oblasti naleznete integrované poličky, díky kterým budete mít vždy své nezbytnosti po ruce.

Flexibilní stůl

Stůl v obytné části, zde v provedení Chiavenna Nussbaum, je otočný o 360 stupňů a lze s ním pohybovat podélně i příčně, jak je jen potřeba.

Prosvětlený interiér

Díky velkým oknům ve spojení s panoramatickým střešním ventilátorem je obytný prostor v HYMER Exsis-i vždy prosvětlený a prostorný.

Dekor nábytku a čalounění

Nový dekor stolu a jeho desky je ultra matný a s povrchem proti zanechávání otisků prstů, který umožňuje snadné očištění. Vysoce kvalitní čalounění je pohodlné a zároveň má snadnou údržbu. Textilie jsou opatřeny ochranou proti skvrnám, takže pokud se na čalounění něco rozlije, lze je snadno vyčistit.

Háčky

Stylové háčky na stěně naproti kuchyni umožňují snadné zavěšení vašich bund nebo i ručníků.

Ambientní osvětlení

Volitelné ambientní LED osvětlení v prostoru pod spouštěcím lůžkem zajišťuje útulnou atmosféru, a to zejména ve večerních hodinách.

Pohodlná pilotní sedadla

Komfortní sedadla řidiče a spolujezdce se snadno změní na sedací soupravu. Sedadla jednoduše otočíte a můžete si užívat společného oběda nebo večerní skleničky s přáteli. Sedadla je možno volitelně objednat i výškově a sklopně nastavitelná.

Zatemňovací roletka

Skládací zatemňovací roletka předního skla zaručí klidný a nerušený spánek v naprostém soukromí. Roletka přispívá také k udržení příjemného vnitřního klimatu.

Dostatek zásuvek

S pěti 230 V a dvěma 12 V zásuvkami zaručujeme dostatek možností pro nabití nebo zapojení veškeré vaší elektroniky. U sedací soupravy, v koupelně a v kuchyni naleznete zásuvku 230 V, 12 V pro zapojení televize a na palubní desce, kde je možností i USB zásuvka. Jakékoliv další zásuvky je možné volitelně doobjednat.

Komfortní pilotní sedačka modelu HYMER Exsis-i přizpůsobená  obytnému prostoru, zde v designu Janeiro.

Vysoce komfortní sedadla

Otočné sedačky kabiny v integrované karoserii Exsis-i jsou kompletně čalouněné v designu obývacího prostoru. Volitelně jsou také výškově nastavitelné nebo vyhřívané.

HYMER SMART Control

Nový HYMER SMART Control nabízí rychlý výpočet tras a aktuálních map nebo i zobrazení veškerých dat, jako například aktuální stav vody a odpadní nádrže.

Pohodlné sezení

Komfortní "L" sezení, volitelně otočný a výškově nastavitelný luxusní stůl a Ergoflex sedadla zajišťují pohodlnou a uvolněnou atmosféru po celou dobu jízdy.

Ložnice

Pro kvalitní spánek

Samostatná lůžka v zadní části zaručí kvalitní a klidný spánek. Lůžka v HYMER Exsis-i jsou standardně vybavena deskovým pružinovým roštem a vícezónovými pěnovými matracemi.

Mnoho prostoru

Ve velkých horních skříňkách nad samostatnými lůžky naleznete mnoho prostoru pro vaše prádlo či jiné cestovní potřeby.

Přídavný polštář

S volitelným přídavným polštářem vytvoříte ze samostatných lůžek ve vteřině komfortní dvoulůžko.

Polička

Mezi samostatnými jednolůžky v ložnici naleznete praktickou poličku na uložení vašich knih po večerním čtení.

Oáza klidu

Komfortní postele Hymermobil Exsis-i vyzývají k odpočinku a relaxaci i během dne díky sériovým kvalitním matracím ze studené pěny.

Rychlý přístup do skříní

Pohodlný vstup do skříně zaručí praktické úložné prostory pod jednotlivými lůžky, výsuvný věšák ramínek umožní snadný přístup i shora.

Prostorná nízká postel

Nízká sklopná lůžka široká 1,50 m nad kabinou řidiče nabízí dostatek prostoru pro kvalitní spánek vás nebo vašich hostů.

Šatní skříň

Pro bezpečné a komfortní uložení vašeho oblečení je k dispozici šatní skřín po celé výšce stěny obytného prostoru, 22 cm široká.

Osvětlení v ložnici

Díky snadno přístupnému vypínači v prostoru ložnice světlo rychle roszvítíte i v noci a rozespalí.

Praktické čtecí lampy v LED provedení umožňují dostatek světla při dlouhých večerech s knihou. Každá lampička má samostatný vypínač. 

Přístup k posteli

Na zadní lůžko Hymermobil Exsis-i se pohodlně dostanete pomocí schůdků, které se dají skvěle využít i jako úložný prostor.

Pod podélnými samostatnými lůžky Exsis-i 588 je dodatečný, velkorysý úložný prostor s policí, který je snadno přístupný přes velká dvířka.

Efektivní využití prostoru

Kyždý prostor se dá využít, a to včetně schodů k vašim lůžkům v Hymermobil Exsis-i.

Kuchyně

Ideální uspořádání kuchyně

Vaření v kuchyni Hymermobil Exsis-i 588 je potěšením. Takže na cestách můžete vykouzlit všechny druhy kulinářských dobrodružství, díky rozšiřovatelnému pracovnímu prostoru nebude nic překážkou.

Praktické šuplíky

Velmi široké šuplíky vám umožní bezpečně uložit dostatek kuchyňského nádobí, všechny jsou vybaveny Servo-Soft tlumičem zavírání a jeden šuplík unese až 15 kg.

Lednice s mrazákem

Kuchyně ve voze Hymermobil Exsis-i je standardně vybavena chladničkou o objemu 90 l, ale může být navíc doplněna o lednici 160 l, která je v dostání spolu s balíčkem Tec-Tower (lednice s mrazničkou o objemu 160 l, trouba s grilem). Výjimkou je půdorys 474, kde je volitelně k dispozici Smart-Tower chladnička se 142 l.

Snadné vaření na cestách

Kuchyně Hymermobil Exsis-i nabízí dostatek pracovní plochy i pro vaše složitější menu. Nový stůl s pracovní deskou jsou vybaveny matným povrchem proti zanechávání otisků prstů, který umožňuje snadnou údržbu.

Koupelna

Prostorná koupelna

Nově navržená komfortní koupelna s velkým sprchovým koutem poskytuje dostatek místa jak u umyvadla, tak i při sprchování.  Toaleta umístěná naproti sprše nabízí snadnou údržbu a ergonomciky optimalizované sedadlo.

Oddělitelná sprcha

Prostřednictvím sklopné dělicí stěny oddělíte sprchu od zbytku koupelny a zabráníte tak nechtěnému zmokření koupelny.

Velký sprchový kout

Oddělitelná sprcha s velkým sprchovým koutem nabízí dostatek volnosti pohybu.

Ideální výbava

Komfortní koupelna Hymermobil Exsis-i 588 má vysoce kvalitní umyvadlo "Cool Glass" a prostornou koupelnovou skříňku pro uložení všech toaletních potřeb.

Pořádek především

Prostorné koupelnové skříňky s dostatkem úložného prostoru umožňují snadný převoz veškerých nezbytností. Malé a drobnější předměty jsou během jízdy chráněny integrovanými popruhy.

Sprchový kout

Šampon a sprchový gel mají v Hymermobil Exsis-i své prektické a bezpečné místo.

V půdorysech 594 a 678 Hymermobil Exsis-i poskytuje více komfortu a soukromí, a to díky dveřím oddělujícím prostor sprchy a toalety.

Prvotřídní komfort alibuje samostatný sprchový kout v koupelnách půdorysů 594 a 678. Je vybaven podělným věšákem na sušení oděvů nebo ručníků.

Sprchový kout o výměře 70 x 68 cm poskytne dostatečnou svobodu a komfort během sprchování.

Vybavení

Prostě se cítíte dobře, centrálně ovládané.
Individuální nastavení teploty a funkce boost pro rychlý přívod teplé vody a vytápění místností lze ovládat pomocí centrálního LCD ovládacího panelu pro vytápění včetně iNet připraveného s časovačem.

Optimální izolace díky technologii PUAL.
Stěny pěnové PUAL s hliníkovým vnitřním a vnějším povrchem jsou důležitou součástí dlouhotrvající high-tech struktury. Vynikající izolace PU pěny s uzavřenými buňkami zaručuje příjemné teploty po celý rok a zajišťuje nízkou spotřebu plynu v zimě.

Pohodlné rozkládací lůžko.
Skládací postel lze bez velkého úsilí ručně zvedat a spouštět. Nabízí maximální svobodu pohybu a prostor pro hlavu. Pohodlnou plochu pro ležení lze bez omezení používat po celé šířce - dokonce i v přední části vozidla.

Přednosti speciálního vybavení

Inovativní energetický systém: HYMER Smart Battery System.
S inteligentním bateriovým systémem HYMER můžete výrazně prodloužit dobu autonomie vašeho vozidla. To znamená, že bez připojení k elektrické síti je možné zastavit téměř 10 dní. Dokonale se hodí pro zákazníky, kteří milují hodně nezávislosti.

Pohodlná výměna plynové láhve.
Plynové lahve jsou bezpečně a snadno přístupné ve vnějším úložném prostoru. Díky praktickému výsuvnému sklíčku je výměna plynových lahví hračkou.

Televizní zábava na cestách.
Díky volitelné 32palcové ploché obrazovce a integrovanému systému HYMER Smart Multimedia System včetně připojení Bluetooth je zajištěna skutečná atmosféra domácího kina, i když jste venku.

Přední úložné skříně místo rozkládací postele.
Pokud se chcete obejít bez další postele vpředu, můžete si před sklopnou postelí pořídit přední úložné skříňky včetně střešního okna - pro ještě větší světlou výšku v kabině řidiče, pro prostornější pocit a ještě více denního světla.

Pro ještě větší televizní zábavu na cestách.
Pro ještě větší zábavu na cestách může být spací část vybavena druhou 22palcovou LED TV. Televizor má integrované reproduktory, DVD mechaniku, DVT-T / C, DVB-S2 a HYMER Smart Multimedia System s Bluetooth.

Pro hospodárnou a šetrnou jízdu.
Moderní devítistupňový automat s měničem točivého momentu zajišťuje obzvláště uvolněný a příjemný zážitek z jízdy. Optimálně využívá točivý moment motoru, je nejlehčí převodovkou ve své třídě a zajišťuje spolehlivost, odolnost a jízdní komfort.

HYMER Premium full LED světlomety.
Čelovka HYMER Premium Full LED, která má nejmodernější osvětlovací technologii, je průkopníkem v průmyslu a zcela automobilovém průmyslu.

Jednoduchá obsluha na volantu.
Pomocí multifunkčního volantu lze palubní počítače, funkce vozidla a multimediální systémy pohodlně ovládat pomocí dotykových tlačítek nebo kláves, aniž byste museli sundávat ruce z volantu.

Pro dobré klima.
Manuální klimatizace reguluje klimatické podmínky v interiéru vašeho vozidla a reguluje přívod vzduchu zvenčí, přičemž pylový filtr aktivně chrání před pylem, jemným prachem a jinými znečišťujícími látkami, které by se jinak mohly dostat do interiéru.

Půdorysy

Hymermobil Exsis-i 474

Cena
70.490 €
Rozměry
664 x 222 cm
Míst ke spaní
4

Hymermobil Exsis-i 678

Cena
78 890 €
Rozměry
749 x 222 cm
Míst ke spaní
4 - 5 (volit. výbava)

Technické parametry

Dekory, textil a koberce

Vysoce kvalitní čalounění a elegantní dřevěné dekory.
Všechny varianty látek a kůže používané v našich vozidlech mají nadprůměrné hodnoty stálosti světla a barev, aby zvládly vysoké úrovně slunečního záření. Kromě toho jsou opatřeny ochranou proti skvrnám, a proto mají vynikající vlastnosti při používání a péči.
Nábytek v dekorech ušlechtilého dřeva a s moderními laminátovými čely je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a dodává interiéru příjemnou atmosféru. Oba jsou snadno ošetřovatelní a necitliví vůči vnějším vlivům.

Látkové čalounění

Cusco
( Kombinace látek)
Delfi
(Kombinace látek)
Janeiro
(Kombinace látek)
Milos
( Kombinace látek)
Grigio
( Kožený interiér )
Grazia (Eco Tech Material)
(Kombinace látek)
Creola
(Kombinace textilu a kůže)
Dalana
(Kombinace textilu a kůže)
Cristallo
(Kombinace látek)
Milano
(Kombinace látek)
Grand Oak
(Povrchová úprava nábytku)
Denver
(Kombinace látek)
Korfu
(Kombinace látek )
Bolzano
(Kombinace látek)
Ventura
(Kombinace látek)
Chiavenna ořech
( Povrchová úprava nábytku)