Kolbenova 894 / 25, 198 00, Praha 9
Obytná auta HYMERKaravany ERIBAKempingové vozy

Karavany ERIBA

Praktické a úžasně pohodlné.
Velikost
Váha
Počet osob
Třída
Další

od S po XXL - karavany různých velikostí...

Můžete vybírat od skutečně malých, lehkých a kompaktních karavanů až po dlouhé, luxusní dvou osé koráby. 

Malý karavan s délkou kolem 5ti metrů je pohodlný na cestách i při manipulaci - prostě praktický. Karavany ERIBA se vyrábí v sedmi řadách, z ních každá má několik variant půdorysných řešení, ze kterých si vybere opravdu každý. Standardně jsou nabízeny karavany se samostatnou koupelnou, sprchou, kuchyní palandami a podobně.

Velké karavany s délkou větší než 6,50 m mohou poskytnout domov pro 5 a více lidí, jsou vhodné také pro celoroční použití i pro  trvalé umístění.

Přívěs se tak stává druhým domovem.

Zde najdete naše malé karavany:

ERIBA Touring
ERIBA Feeling 425 
ERIBA Nova Light 425

Hledáte velký karavan? Pak naleznete následující modely:

ERIBA Exciting
ERIBA Nova GL
ERIBA Nova SL
ERIBA Nova S

Hmotnost karavanu a spotřeba paliva

Hmotnost karavanu má významný vliv na spotřebu paliva. Je zřejmé, že jízda s velkým karavanem a vysokou hmotností vyžaduje více paliva než s malý a lehkým karavanem. Podstatným faktorem je samozřejmě váha, kterou ušetří speciální izolační technologie PUAL nebo třeba lehká nábytková konstrukci

Malé a lehké karavany jsou například ERBIA Touring, ERIBA Feeling 425 a ERIBA Nova Light 425.

Počet míst na spaní

Počet lůžek se liší v závislosti na typu karavanu. Přídavný prostor je vytvořen například v karavanu ERIBA Feeling prostřednictvím zdvihací střechy, což vytváří další dvě místa na spaní a nabízí tak prostor pro celou rodinu. Díky tomu je ERIBA Feeling ideálním karavanem pro rodiny s dětmi.

Dva až tři lidé - mladé  páry a rodiny - naleznou pohodlné ubytováni v ERIBA Touring.

Nakonec v karavanech ERIBA najde své místo každý laughing

Zásadní rozdíl: pro letní nebo zimní období 

Pokud plánujete koupi karavanu, zvažte, zda-li budete karavan používat celoročně nebo jen v létě. Nechte si od našich prodejců poradit, jaké příslušenství je vhodné a nutné a co je třeba zbytečné...

Modely karavanů ERIBA Feeling a ERIBA Nova mají jedinečnou HYMER konstrukci s vynikajícími izolačními parametry. V mnoha testech karavany ERIBA prokázaly, že i s nízkou spotřebou plynu umí rychle a rovnoměrně vytopit celý obytný prostor.

Modely řady ERIBA Excitive, ERIBA Nova a ERIBA Nova S jsou vybaveny výkoným ohřevem teplé vody. Okna s dvojitým akrylovým zasklením nabízejí dokonalou ochranu proti tepelným ztrátám.

Spousta volitelných doplňků poskytne pohodlí a vytvoří i v největší sněhové vánici skutečné teplo domova.

Zásadní rozdíl: na léto nebo i na zimu

Pokud plánujete koupi karavanu, je důležité uvažovat, v jakých klimatických podmínkách ho budete používat. Je jasné, že na zimní provoz musí být karavan připraven. V případě, že plánujete pouze "zazimování", je nutné zjistit, zdali v nádržích a přívodních trubkách nezůstala voda. Jestli plánujete aktivní pobyt v zimním kempu, jistě oceníte doplňkovou zimní výbavu. Pak si můžete dovolenou maximálně užít.

Modely ERIBA Feeling a ERIBA Nova mají jedinečnou konstrukci PUAL s vynikajícími izolačními hodnotami. V mnoha testech karavany ERIBA přesvědčují rychlou "zahřívací" fázi s rovnoměrnou distribuci teploty po celém obytném prostoru a nízkou spotřebou plynu.

Modely ERIBA Excitive, ERIBA Nova a ERIBA Nova S nabízejí i ohřev teplé vody. Okna s dvojitým akrylovým zasklením nabízejí dostatečnou ochranu proti tepelným ztrátám.

Široká paleta volitelných doplňků poskytuje i v zimě maximum pohodlí a skutečné "teplo domova".