Kolbenova 894 / 25, 198 00, Praha 9

Aplikace HYMER Connect

Aplikace HYMER Connect
Díky tomu bude vaše cestování ještě pohodlnější! Nová aplikace HYMER Connect vytváří jedinečný digitální ekosystém, který promění váš HYMER v chytrý obytný vůz. Objevte pohodlí a technologii budoucnosti, se kterou můžete například nastavit tu správnou světelnou náladu pro každou denní dobu.

Tak průkopnický:
HYMER Connect je jedinečný digitální ekosystém, který promění váš HYMER v chytrý obytný vůz. Kombinuje přístup k informacím o vozidle s ovládáním obytného prostoru a informací o vozidle - pohodlně a intuitivně prostřednictvím aplikace. Například volejte B. počet najetých kilometrů, elektřina a voda a ovládání z. B. světlo a teplota, ať už v okolí přes Bluetooth nebo vzdáleně přes mobilní síť. S vaším plně propojeným HYMERem se každý výlet stane exkluzivním výletem.

Aplikace HYMER Connect: První inteligentní ekosystém pro připojený obytný automobil.
Pohodlné, intuitivní a odkudkoli: inteligentní ovládání s aplikací HYMER Connect je řešením konektivity pro obytný automobil dneška i zítřka a přesvědčí mnoha užitečnými funkcemi pro větší pohodlí a bezpečnost pro vaši dovolenou na kempu.

Ze sjezdovek do teplého HYMERU
Představte si, že jste na vrcholu hory, připraveni na poslední sestup. Vaše HYMER MasterLine třídy B čeká na dolní stanici. Zmrazení z celodenního lyžování se můžete těšit na teplé obytné auto. Krátce vytáhnete smartphone a aktivujete příslušný scénář jedním kliknutím. Váš HYMER přináší interiér na vaši příjemnou teplotu, ohřívá vodu pro sprchu a zajišťuje příjemnou, uvolněnou světelnou atmosféru.

zpět na seznam