HYMER Venture S -

Pro cesty vašich snů

HYMER Venture S definuje zcela novou kategorii vozidel - inovativní obytný vůz, který splňuje ty nejnáročnější požadavky na design a funkčnost. Stanovuje nová měřítka díky kombinaci výrazného vzhledu a úzké karoserie s velkorysým vnitřním prostorem.

Jako exkluzivně vybavený terénní vůz pro dvě osoby slibuje Venture S svobodu bez kompromisů.

228.782 €

Cena od

2

Lůžka na spaní

646 cm

Délka od

4.100 kg

Technicky přípustná maximální hmotnost naloženého vozidla od*

a) a) Všechny ceny jsou doporučené maloobchodní ceny v EUR, které vycházejí z německých maloobchodních cen. Ceny v jiných zemích se mohou lišit v důsledku měny, DPH specifické pro danou zemi, specifikace země, přepravních poplatků nebo dovozních cel. O cenách, daních a clech platných ve vaší zemi vás informuje váš místní prodejce.

*Technicky přípustná celková hmotnost je hodnota stanovená výrobcem, kterou vozidlo nesmí překročit, ani když je naložené. Má tedy vliv na přípustný počet sedadel, možnosti výběru speciální výbavy a zbývající možnosti užitečného zatížení. Podrobné informace o hmotnostech a konfiguraci vozidla naleznete v našich technických údajích, sekci právních informací a v konfigurátoru.

Velkolepé gesto. V kompaktním balení.

Inovativní koncepce interiéru.

Nápadný exteriér není jediným vodítkem, že HYMER Venture S zpochybňuje status quo. Také uvnitř HYMER Venture S revolučně mění tradiční přístup ke kempování díky své vizionářské koncepci uspořádání. Na dvou úrovních se otevírá zcela nová dimenze "života v dodávce", která se vyznačuje nejvyššími standardy komfortu, designu a funkčnosti.

"Naše inovace? Zcela nová kategorie obytných vozů - dokonalá kombinace životního stylu a touhy, táboráku a špičkových technologií ve vozidle, které je první svého druhu."

Christian Bauer
President of Hymer GmbH & Co. KG

Nové chápání světla.

Systém ambientního osvětlení

Světlo je základní součástí našeho života. Světlo vytváří atmosféru, mění náladu a má zásadní význam pro náš pocit pohody - stejně jako čtyřúrovňová koncepce osvětlení ve vozidle HYMER Venture S. Závěsná svítidla a světla na čtení lze namontovat na různá místa ve vozidle, čímž získáte plnou kontrolu nad osvětlením. To si můžete nastavit podle potřeby - snadno prostřednictvím centrálního ovladače nebo aplikace HYMER Connect.

Multifunkční závěsná svítidla můžete umístit kamkoli, kde chcete ve vozidle odpočívat. Stmívatelné osvětlení interiéru lze integrovat do různých scénářů osvětlení prostřednictvím chytré aplikace HYMER Connect.

Pro větší pohodlí a bezpečnost jsou všechny schody vybaveny ambientním osvětlením, které vytváří dokonalou náladu při výstupu na "horní palubu".

Pohodlí bez kompromisů.

Ve dvou patrech

Světlo a energie.

V hojném počtu.

Nic menšího nepřijímejte - s výkonnou pohonnou jednotkou Mercedes-Benz Sprinter o výkonu 190 k, standardním pohonem všech kol, terénním odpružením, ochranným štítkem a 16" pneumatikami s hroty (k dispozici jsou i 18") budete mít všechny možnosti otevřené. Jasná světelná LED lišta, kterou můžete zapnout pomocí ovládání plných světel, promění noc v den a zajistí maximální viditelnost a bezpečnost.

Styl.

Bez omezení.

Venture S dává jasně najevo vaši náklonnost k tvarům, barvám a celkovému vzhledu. Integrovaný design přední části, nálepky ve vzhledu včelí plástve a volitelné 18" pneumatiky působí bezkonkurenčním dojmem. Lak Raptor vyvinutý společností BASF je navíc mimořádně odolný vůči odštěpkům kamení, takže se můžete vydat do terénu bez obav z poškození laku odštěpky kamení a nečistot.

Úplná kontrola.

Na dosah ruky.

The Smart Connect Unit gives you full control over all compatible systems in your Venture S at all times. In conjunction with the HYMER Connect App, this innovative system is the first of its kind in the caravanning industry.

Protože máš rád věci na dlani.

Aplikace HYMER Connect

Tento chytrý systém ovládání obytného vozu je řešením konektivity pro dnešek i zítřek, které výrazně zvyšuje vaši bezpečnost a pohodlí na cestách.

Chytrý úložný prostor,

kde to dává smysl.

Ve voze HYMER Venture S najdete řešení pro vše, co na cestách potřebujete.Inteligentně umístěné úložné prostory, police a úložné boxy optimálně využívají dostupný prostor, a tím vám usnadňují život.