The HYMER Backrack+

Univerzální nosič dílů pro Fiat Ducato a Citroën Jumper

Ať už máte na mysli cokoli a kamkoli chcete jet, vezměte si s sebou veškeré vybavení pro volný čas a užijte si na dovolené naprostou flexibilitu. HYMER Backrack+ vám díky široké škále modulárních komponentů otevře nový, individualizovaný svět cestování - a váš Fiat Ducato nebo Citroën Jumper bude na příští dovolené na kole nebo na lyžích vyčnívat z davu.

Naprostá flexibilita pro každé dobrodružství

Nosič komponentů HYMER Backrack+ je naším flexibilním řešením pro každý druh dovolené. Ať už potřebujete připevnit náhradní kolo, jízdní kola, lyže nebo další zavazadla - pro nosič HYMER Backrack+ najdete širokou škálu doplňkových komponentů, které byly dokonale vyvinuty pro daný účel a snadno se montují. Nosič HYMER Backrack+ má nosnost 80 kg a lze jej namontovat na oboje zadní dveře. Tažné zařízení navíc zůstává vždy přístupné pro maximální efektivitu a bezpečnost.

Bezpečná, efektivní a snadná instalace

HYMER Backrack+ a všechny komponenty lze objednat u prodejce HYMER a dodatečně namontovat bez nutnosti aktualizace dokumentace vozidla. Různé součásti příslušenství lze snadno instalovat a demontovat - samozřejmě to můžete snadno provést sami v závislosti na vašich cestovních a přepravních požadavcích.

Nosič kol HYMER Backrack+ Swing

- Otočné rameno s malou ovládací silou (cca 10 kg)
- Kompatibilní s elektrokoly
- Pohodlné nakládání
- Pravé dveře zůstávají volně přístupné
Nosič kol HYMER Backrack+ Shuttle

- Kompatibilní s elektrokoly
- Druhé dveře zůstávají volně přístupné
HYMER Backrack+ Číslo a světelná lišta

- Odnímatelný
- Rozkládací schůdek
- Maximální nosnost 100 kg
HYMER Backrack+ Mini Rack

- Maximální nosnost 20 kg
- Integrované drážky pro snadné upevnění nákladu
- Možnost montáže na nosič HYMER Backrack+ ve 2 polohách (nahoře a dole).
Držák kol HYMER Backrack+

- Vhodné pro všechna běžná náhradní kola

Modulární komponenty

HYMER Backrack+ je nový nosič komponentů pro modely obytných vozů HYMER na podvozku Fiat nebo všechny ostatní obytné vozy na podvozku Fiat Ducato nebo Citroën Jumper. Díky nosnosti 80 kg a rychlé montáži na jedny nebo oboje zadní dveře přináší v kombinaci s naší nabídkou všestranných komponentů zcela nový rozměr flexibility vašich cestovních plánů.

Nosič kol Swing

Nosič kol HYMER Backrack+ kompatibilní s elektrokoly nabízí nejen dostatek prostoru pro dvě kola, ale také vysokou úroveň uživatelského pohodlí díky mimořádně hladce se pohybujícímu otočnému rameni. Síla potřebná k ovládání otočného ramene činí pouze přibližně 10 kg. Pravé dveře navíc zůstávají volně přístupné.

Nosič kol Shuttle

Nosič kol kompatibilní s elektrokoly pro HYMER Backrack+ lze namontovat na levé i pravé dveře. Nabízí dostatek prostoru pro dvě jízdní kola a ponechává druhé dveře volně přístupné.

Číslo a světelná lišta

Odnímatelné číslo a světelná lišta s funkcí sklápěcího schůdku unesou zátěž 100 kg a umožňují pohodlný přístup.

Mini Rack

Mini nosič pro nosič HYMER Backrack+ je díky své nosnosti 20 kg a integrovaným upevňovacím drážkám ideální pro uložení dalších zavazadel.

Držák kola

Držák kola pro nosič HYMER Backrack+ je snadno přístupné řešení pro přepravu náhradního kola. Je také kompatibilní se všemi běžnými náhradními koly.

HYMER Backrack získal cenu iF DESIGN AWARD 2022

Bezpečný, efektivní a snadno instalovatelný - to jsou vlastnosti systému HYMER Backrack+, který opět udělal dojem. Tento univerzální nosič komponentů zaujal 132člennou nezávislou odbornou porotu svým inovativním designem, zejména v disciplínách "Funkce" a "Odlišnost". Cenu iF DESIGN AWARD každoročně uděluje nejstarší nezávislá instituce v oblasti designu na světě, společnost iF International Forum Design GmbH.