HYMER B-Class MasterLine T

Důsledně jedinečné

HYMER třídy B MasterLine, který nabízí zaručenou kvalitu a technické znalosti, nastavuje nová měřítka v prémiovém segmentu. Jako naše vlajková loď je ztělesněním nejmodernějšího designu skořepiny karoserie, exkluzivních designových prvků i prémiového vybavení interiéru a vytváří všestranně velkorysý pocit prostoru.

Po velkém úspěchu modelu HYMER třídy B MasterLine I nabízíme s modelem HYMER B-ML T osvědčené vlastnosti luxusního integrovaného modelu v kombinaci s výjimečnými jízdními vlastnostmi a výhodami částečně integrovaného modelu. HYMER B-ML T, vybavený hbitou kapotáží podvozku Mercedes-Benz, je dalším logickým přírůstkem do naší prémiové řady obytných vozů.

126.796 €

Cena od

2 - 3

Lůžka na spaní

789 cm

Délka od

4.430 kg

Technicky přípustná maximální hmotnost naloženého vozidla od*

235 cm

Šířka od

298 cm

Výška od

a) a) Všechny ceny jsou doporučené maloobchodní ceny v EUR, které vycházejí z německých maloobchodních cen. Ceny v jiných zemích se mohou lišit v důsledku měny, DPH specifické pro danou zemi, specifikace země, přepravních poplatků nebo dovozních cel. O cenách, daních a clech platných ve vaší zemi vás informuje váš místní prodejce.

*Technicky přípustná celková hmotnost je hodnota stanovená výrobcem, kterou vozidlo nesmí překročit, ani když je naložené. Má tedy vliv na přípustný počet sedadel, možnosti výběru speciální výbavy a zbývající možnosti užitečného zatížení. Podrobné informace o hmotnostech a konfiguraci vozidla naleznete v našich technických údajích, sekci právních informací a v konfigurátoru.

Aplikace HYMER Connect:
První chytrý ekosystém pro propojené obytné vozy

Technologický vrchol

Aplikace HYMER Connect

Váš chytrý domov z domova - HYMER Connect je jedinečný digitální ekosystém, který promění váš HYMER v plnohodnotný chytrý obytný vůz. Kombinuje přístup k informacím o vozidle s ovládáním všech funkcí obytného prostoru - prostřednictvím pohodlné a intuitivní aplikace.


Další informace o aplikaci Connect

Navrhněte si své vozidlo v našem konfigurátoru

V našem konfigurátoru si můžete HYMER třídy B MasterLine I navrhnout podle svého vkusu. Objevte všechny varianty provedení a najděte svou vysněnou konfiguraci.

Do konfigurátoru

Hlavní výhody

Inovativní a jedinečný podvozek SLC s rovnou horní podlahou pro větší jízdní stabilitu a komfort díky nezávislému zavěšení kol.

Snadný přístup díky 65 cm širokým komfortním vstupním dveřím s dvoubodovým zamykáním, oknem a odpadkovým košem.

HYMER třídy B MasterLine T se umístil na prvním místě v kategorii polointegrovaných vozů ve čtenářské anketě Camping Life Trophy 2022 pořádané časopisem AutoZeitung. Jako naše polointegrovaná vlajková loď ztělesňuje nejnovější konstrukční technologie, exkluzivní designové prvky a vysoce kvalitní vybavení interiéru a vytváří všestranný pocit prostornosti.

36 cm vysoká víceúčelová dvojitá podlaha s průchozí funkcí, včetně rovné podlahy obytného prostoru - pro větší úložný prostor, lepší izolaci a celkovou ochranu proti zimě ve standardní výbavě.

Standardně izolovaná a vyhřívaná nádrž na 180 l čerstvé vody a 150 l odpadní vody - pro větší nezávislost a soběstačnost.

Kapota podvozku Mercedes-Benz Sprinter s mnoha asistenčními systémy řidiče zajišťuje nejvyšší úroveň bezpečnosti a dokonalé jízdní vlastnosti.

Hlavní body

Kryt podvozku Mercedes-Benz Sprinter

Obytný vůz je vybaven nově vyvinutou kapotou podvozku Mercedes-Benz Sprinter. Ta poskytuje výkonné srdce vozidla - standardně s výkonem 150 k pro akceleraci s vysokým točivým momentem a optimální přenos výkonu.

Úroveň podlahy obytného prostoru

Od kabiny se táhne rovná podlaha obytného prostoru až do prostoru pro spaní. Díky tomu zůstává světlá výška v celém interiéru konstantní a nejsou zde žádné schody, o které by bylo možné zakopnout.

Bezpečnost na silnici s řadou asistenčních systémů řidiče

Během jízdy se můžete spolehnout na různé high-tech asistenční systémy, které vám poskytnou vysokou míru bezpečnosti a jízdního komfortu. To vás zbaví stresu z jízdy, takže do cíle vždy dorazíte uvolnění.

Optimální izolace

Pěnové stěny s hliníkovým vnitřním a vnějším pláštěm jsou důležitou součástí odolné high-tech karoserie vozidla. Vynikající izolace z PU pěny s uzavřenými buňkami zaručuje příjemné teploty po celý rok a nízkou spotřebu plynu v zimě.

Koncepce čtyřúrovňového osvětlení

Koncepce osvětlení nevnímá obytný prostor jako uzavřený prvek místnosti, ale jako plynutí prostoru, které je umně podpořeno správným osvětlením. To zajišťuje víceúrovňové ambientní osvětlení řízené aplikací včetně základního osvětlení, díky němuž interiér působí prostorněji než kdykoli předtím.

Příjemné světlo a čerstvý vzduch

Nový panoramatický střešní ventilátor HYMER s kličkou, který se používá ve všech modelových řadách obytných vozů, má díky své nižší konstrukci ještě více místa nad hlavou. Jeho zasazením do designu obývacího pokoje a v závislosti na půdorysu i s přídavným ambientním osvětlením dokonale zapadá do harmonického celkového obrazu vozidel. Díky nejlepší možné ochraně proti dešti umožňuje trvalé větrání i rychlé odvětrání při umístění pod úhlem. Je také zpětně kompatibilní se stávajícím kličkovým střešním ventilátorem HYMER.

Podvozek HYMER SLC: ideální podvozek

Inovativní podvozek SLC (Super Light Chassis) má mimořádně vysokou, vyhřívanou a izolovanou dvojitou podlahu. Díky tomu má vozidlo ještě více úložného prostoru a rovnou podlahu. Díky bezproblémově rovnému podvozku zvyšuje podvozek SLC jízdní stabilitu a poskytuje vynikající aerodynamiku.

Pohledy zvenčí

HYMER B-ML T je skutečným originálem, od podvozku až po panoramatickou střechu. Jeho sportovní a exkluzivní vzhled, který se vyznačuje originální kabinou Mercedes-Benz Sprinter, dává vozidlu vyniknout. Díky ploché aerodynamické střeše ve tvaru T je vozidlo agilní a pohodlné a má pozitivní vliv na spotřebu paliva. Elegantní exteriér obytného vozu doplňuje zadní část z 3D GRP, včetně integrovaných lišt zadních světel a samonosného krytu garáže se sportovním vzhledem difuzoru, který je pro model MasterLine typický.

Inspirující krása na první pohled

S vozem HYMER třídy B MasterLine T máte svůj obývací pokoj vždy s sebou a zároveň zaujmete stylovým zevnějškem.

Dostatek místa pro vaše zavazadla

Můžete se spolehnout na dostatek úložného prostoru ve voze HYMER třídy B MasterLine T. Díky garážovým vratům na levé i pravé straně nebudou při nakládání do vozu problémem ani velká zavazadla a náklad.

Vlastnosti interiéru

Kultura, umění nebo kulinářské umění? Nejdůležitější je potěšení z cestování! HYMER třídy B MasterLine T je kdykoli připraven vyrazit do světa s vámi. Díky exkluzivní koncepci obytného prostoru poskytuje nejvyšší míru pohodlí a vy se v něm budete cítit jako doma, ať už budete kdekoli.

Exkluzivní design ve spojení s výjimečným komfortem

V interiéru zaujme HYMER třídy B MasterLine T svým harmonickým designem. Díky novému konceptu osvětlení působí interiér prostorněji a prostorněji než kdykoli předtím.

Dostatek místa pro vaše zavazadla

S dvojitou podlahou, šatní skříní, zásuvkami a úložnými prostory se počet úložných možností vozu HYMER třídy B MasterLine T prakticky nevyčerpává.

Pro cestovatele, kteří rádi spí

Spací prostor s prostornými postelemi a pohodlným systémem spánkového komfortu vám umožní spát jako na obláčku - a vy tak můžete pokračovat v cestování odpočatí.

Delikátní požitek na cestách

Pro každého, kdo se ve svém obytném voze potřebuje cítit jako doma. Pro ty, kteří kladou zvláštní důraz na pohodlí a rádi objevují nové kulinářské zážitky, a to i v tradičních destinacích - ve vlastní kuchyni.

Potřebujete si užít trochu času pro sebe? Samozřejmě, že ano!

V prostorné koupelně vozu HYMER třídy B MasterLine T může "rychlé osvěžení" trvat o něco déle - protože kdo by se nechtěl zdržet v tak pohodlné koupelně?

HYMER B-Class MasterLine T 780

151.300 €

Cena od

2 - 3

Lůžka na spaní

789 cm

Délka od

4.430 kg

Technicky přípustná maximální hmotnost naloženého vozidla od*

235 cm

Šířka od

298 cm

Výška od

KonfiguraceTechnické údajeVybavení a příslušenství

HYMER B-Class MasterLine I 790

151.300 €

Cena od

4 - 5

Lůžka na spaní

789 cm

Délka od

4.430 kg

Technicky přípustná maximální hmotnost naloženého vozidla od*

235 cm

Šířka od

298 cm

Výška od

KonfiguraceTechnické údajeVybavení a příslušenství

HYMER B-Class MasterLine I 880

165.600 €

Cena od

4 - 5

Lůžka na spaní

899 cm

Délka od

5.500 kg

Technicky přípustná maximální hmotnost naloženého vozidla od*

235 cm

Šířka od

298 cm

Výška od

KonfiguraceTechnické údajeVybavení a příslušenství

HYMER B-Class MasterLine I 890

165.600 €

Cena od

4 - 5

Lůžka na spaní

899 cm

Délka od

5.500 kg

Technicky přípustná maximální hmotnost naloženého vozidla od*

235 cm

Šířka od

298 cm

Výška od

KonfiguraceTechnické údajeVybavení a příslušenství

Vybavení

Pro ty, kteří jsou rádi soběstační a cestují do vzdálených destinací, je HYMER třídy B MasterLine T ideálním společníkem na cesty. Kromě luxusních vlastností poskytuje také ideální předpoklady pro soběstačnost.

Spižírna pro organizované skladování

Spížní skříňka v kuchyňské části poskytuje bezpečnou a přehlednou možnost skladování lahví a vyšších předmětů.

Spousta místa pro chladné občerstvení

Chladnička Jumbo o objemu 153 litrů uchová vaše potraviny v bezpečí a chladu a díky novým dveřím chladničky s dvojitým závěsem se otevírá z obou stran.

Faktor dobré nálady - centrálně řízený

Individuální nastavení teploty a funkce boost pro rychlou dodávku teplé vody a vytápění místnosti - lze ovládat prostřednictvím centrálního ovládacího panelu LCD pro ohřívač, který je vybaven také časovačem.

Velkokapacitní nádrž na vodu

Objem zásobníku na čerstvou vodu je úctyhodných 180 litrů - pro větší pohodlí a soběstačnost. Nádrže jsou chráněny uvnitř izolované a vyhřívané dvojité podlahy a jsou pohodlně přístupné zevnitř vozidla.

Optimální izolace díky technologii PUAL

Důležitou součástí odolné high-tech karoserie vozidla jsou stěny z pěnového materiálu PUAL s vnitřním a vnějším hliníkovým pláštěm. Vynikající izolace z PU pěny s uzavřenými buňkami zaručuje příjemné teploty po celý rok a nízkou spotřebu plynu v zimě.

Odolná zadní část ze sklolaminátu

Nová zadní část z laminátu s integrovaným třetím brzdovým světlem má dvouplášťovou konstrukci, je odolná proti krupobití a díky svým atraktivním designovým prvkům vypadá jednoduše úchvatně.

Praktická přihrádka pro průchozí náklad

Praktický průchozí nákladový prostor má výšku 24 cm a šířku 70 cm a je přístupný z obou stran i z interiéru vozidla poklopem v podlaze. Snadno se do něj vejdou dlouhé předměty, jako jsou stoly, surfová prkna nebo lyže, které zde lze uložit a chránit je tak před extrémním teplem nebo chladem.

Měkké zavírání a bezpečná manipulace

Kuchyňské zásuvky jsou vybaveny válečkovými ložisky pro mimořádně hladký chod. Jsou vybaveny vysoce kvalitními mechanismy zavírání Servo soft-touch a jednoručními zámky, které zabraňují otevírání a drnčení zásuvek za jízdy.

Optimální ochrana zespodu

Díky téměř nezničitelnému laminátovému podvozku jsou obytné vozy prakticky imunní vůči poškození způsobenému nepřízní počasí. Stejně tak je chráněn před poškozením kameny, štěrkem a nečistotami - to je pevný základ pro životnost celého obytného vozu.

Příjemně řízené klima

Poloautomatická klimatizace TEMPMATIC zajišťuje příjemnou teplotu ve vozidle. Systém zároveň odvlhčuje vzduch, čímž zabraňuje zamlžování oken zevnitř. Integrovaný filtr pevných částic navíc chrání před pylem a prachem.

7" dotykový displej pro pohodlné ovládání a sledování důležitých funkcí a součástí vozidla

Originální sedadlo Mercedes-Benz Comfort, čalouněné látkou pro obývací prostor

Vysoce kvalitní a pohodlná sedadla Mercedes-Benz Original Comfort jsou mimořádně bezpečná a pohodlná - i pro dlouhé cesty a příjemné večery u televize. Jsou čalouněna látkou obývacího prostoru, a proto dokonale ladí se sedací skupinou.

Váš obývací pokoj na kolečkách

Standardní sedací plocha ve tvaru písmene L vám poskytne špičkové posezení a pohodlí, ať jste kdekoli.

Klidný spánek

Komfortní spací systém HYMER s vysoce kvalitními diskovými pružinovými rámy maximalizuje výhody vícezónových matrací ze studené pěny ve stahovací posteli. Každá oblast těla je podepřena ideálním protitlakem pro příjemný a klidný spánek.

Moderní, elegantní design interiéru

Nové uspořádání nábytku a moderní úhly v celém obytném prostoru zajišťují ještě efektivnější využití dostupného prostoru. Vzniká tak také další prostor před koupelnou nebo kuchyní.

Účinné osvětlení

Osvětlení interiéru celého vozidla je standardně vybaveno technologií LED. Ta snižuje spotřebu energie o 75 % a poskytuje několik hodin výdrže baterie navíc. Vzhledem k tomu, že se LED diody nezahřívají, zvyšuje se tím také požární bezpečnost a bezpečnost při nehodách.

Pohodlné sklápěcí lůžko

Sklápěcí lůžko lze zvedat a spouštět ručně s minimálním úsilím. Nabízí maximální volnost pohybu a prostor nad hlavou. Pohodlnou plochu lůžka lze používat po celé šířce - i v přední části vozidla.

Oboustranný přístup do garáže

Zadní garáž je standardně vybavena dvěma velkými garážovými vraty - po jednom na levé a pravé straně ve směru jízdy. Díky tomu lze garáž snadno nakládat z obou stran. Tím je zaručen optimální přístup a vy se můžete kdykoli dostat ke svým zavazadlům zvenčí.

Veškerý potřebný prostor

Velká, snadno přístupná garáž může standardně přepravovat maximální užitečné zatížení 350 kg - na přání je k dispozici verze 450 kg.

Automatické světlomety

Automatická regulace světlometů nebo asistenční systém světlometů zapíná nebo vypíná potkávací světla podle aktuálních světelných podmínek. Tím je zajištěn větší komfort pro řidiče a také zvýšená bezpečnost.

Pro dokonalé soukromí

Standardní žaluzie v kabině typu concertina z prvotřídní plisované tkaniny chrání váš obytný vůz v létě před zvědavými pohledy a nadměrným slunečním zářením.

Zadní světla LED s výrazným designem

Multifunkční zadní světla jsou vybavena hybridní technologií LED a charakteristickým designem se třemi pruhy loga HYMER a zajišťují vynikající viditelnost i v náročných podmínkách.

Dokonale izolovaná dvojitá podlaha

Všechny sklepní prostory, zařízení a nádrže jsou umístěny ve dvojité podlaze a díky vynikající izolaci jsou chráněny před mrazem a horkem, a to i při extrémních teplotách.

Pohodlný přístup

Nové, 65 cm široké hlavní vstupní dveře - standardně s dvoubodovým zamykáním, oknem a velkým odpadkovým košem - jsou dokonale začleněny do designu interiéru vozidla.

Podvozek HYMER SLC: ideální podvozek

Inovativní podvozek SLC (Super Light Chassis) má mimořádně vysokou, vyhřívanou a izolovanou dvojitou podlahu. Díky tomu má vozidlo ještě více úložného prostoru a rovnou podlahu. Díky bezproblémově rovnému podvozku zvyšuje podvozek SLC jízdní stabilitu a poskytuje vynikající aerodynamiku.

Vidět a být viděn

Nové, speciálně vyvinuté světlomety HYMER obsahují optická vlákna LED s integrovaným denním světlem LED a blinkry, které zajišťují optimální viditelnost. Tím je zajištěno dokonalé osvětlení v provozu pro ještě větší bezpečnost. Technologie LED má také nízkou spotřebu energie.

Inovativní systém napájení: HYMER Smart Battery System

S inteligentním bateriovým systémem HYMER 2.0 se extrémně prodlouží doba soběstačnosti vašeho vozidla. Perfektně se hodí pro zákazníky, kteří mají rádi velkou nezávislost a jsou rádi soběstační.

Více výkonu na silnici

Řízená solární instalace dodává 2 x 95 W, a tím vám zajistí ještě větší nezávislost na cestách - větší svobodu a soběstačnost.

Pod proudem

Měnič převádí napětí z baterie 12 V na střídavý proud 230 V, abyste mohli na cestách provozovat spotřebiče na 230 V (kávovar, toustovač, fén atd.) bez připojení k elektrické síti na břehu.

Vidět a být viděn ještě lépe

Vysoce výkonné světlomety LED zvyšují bezpečnost v noci. Poskytují mimořádnou viditelnost díky širokému rozložení světla, nízké spotřebě energie a barvě světla, která je podobná dennímu světlu.

Active Distance Assist včetně multifunkčních tlačítek na volantu

Jízdní asistent DISTRONIC PLUS (včetně aktivního brzdového asistenta) pomáhá udržovat bezpečný odstup od vozidla jedoucího vpředu a v případě nouze automaticky brzdí. Minimalizuje rizika krátkého bezpečnostního odstupu, náhlého zastavení v provozu nebo nepozornosti.

Zábava a navigace v ceně

Multimediální systém MBUX včetně couvací kamery s dotykovým displejem s vysokým rozlišením a úhlopříčkou 26 cm (10,25 palce) nabízí široké možnosti komunikace a infotainmentu a také rychlou navigaci na pevném disku s přehledným zobrazením 3D map a integrací chytrého telefonu.

Pro hospodárnou a plynulou jízdu

Úsporná automatická převodovka 9G-TRONIC se obejde bez manuálního řazení a zajistí plynulé řazení. V případě potřeby stačí sešlápnout brzdový pedál, aby se aktivovala funkce HOLD, která zastaví vozidlo, aby se na semaforech nebo při zastavení a rozjezdu nerozjelo vpřed.

Vstupní dveře Comfort-Plus včetně zavírání, bezklíčového přístupu RFID a centrálního zamykání.

Pokud jste plně naloženi a nemáte volnou ruku, lze obytné dveře otevřít obzvlášť pohodlně pomocí čipu RFID. Přidržením čipu RFID před dveřmi se zámek dveří elektronicky ovládne a odemkne. Přiložená pomůcka pro zavírání zajistí bezpečné uzamčení vozidla.

Automatická kompenzace výškových rozdílů

Stisknutím tlačítka uvedou hydraulické stabilizační zvedáky vozidlo do vodorovné polohy. Tím je zajištěna čistá a pevná opora vozidla i na nerovném povrchu.

Ještě více televizní zábavy na cestách

Pro ještě větší zábavu na cestách může být spací prostor vybaven druhou 22palcovou LED TV. Televizor je vybaven vestavěnými reproduktory, DVD mechanikou, DVB-T/C, DVB-S2 a multimediálním systémem HYMER Smart-Multimedia System s Bluetooth.

Televize na cestách

Díky volitelné 32palcové ploché obrazovce a integrovanému multimediálnímu systému HYMER Smart včetně připojení Bluetooth si můžete vychutnat pocit skutečného domácího kina, i když jste na cestách. Stisknutím tlačítka lze plochou obrazovku televizoru elektricky vyjmout z opěradla lavice a poté ji do něj opět zasunout.

Špičkové technologie v kuchyni

Praktická kombinovaná varná deska a trouba Caprice nabízí při vaření pohodlí jako doma. Její všestranná nabídka funkcí vám umožní péct, grilovat a vařit podle vašich představ!

Vynikající pracovní plocha

Díky pracovní desce z masivu v kuchyni budete mít pocit, že jste nikdy neopustili domov. Vysoce kvalitní pracovní deska nabízí velkorysý úložný a pracovní prostor, takže na ní s minimální námahou vykouzlíte i gurmánské jídlo.

Balíček autonomie XL

 • Inteligentní bateriový systém HYMER (150 Ah lithium) včetně přídavné 18 A nabíječky a počítače baterií
 • Třetí obytná baterie (95 Ah AGM)
 • Měnič 12 V až 230 V, 1 800 W s prioritním síťovým obvodem

Autonomní balíček Lithium

 • Inteligentní bateriový systém HYMER (150 Ah lithium) včetně přídavné 18 A nabíječky a počítače baterií
 • Třetí obytná baterie HYMER Smart Battery System (150 Ah Lithium)
 • Měnič 12 V až 230 V, 1 800 W s prioritním síťovým obvodem

Řada výbavy Plus (Driver Assistance Pack Plus)

 • Poloautomatická klimatizace TEMPMATIC
 • Tempomat včetně multifunkčních tlačítek na volantu
 • Multifunkční volant
 • Elektrická parkovací brzda
 • Zesílená přední náprava
 • Předinstalace rádia DAB
 • 10,25" multimediální systém MBUX včetně satelitní navigace, hlasového ovládání, multifunkčních tlačítek na volantu, DAB+, dotykového displeje a couvací kamery.
 • Kožený volant (pouze automatická převodovka)

Balíček Living Comfort 3

 • Podlaha sprchové vložky s dřevěným povrchem
 • Další zásuvky: Zásuvky: 4 x 230 V / 1 x 12 V / 1 x Twin-USB a komfortní osvětlení.
 • Prostěradla na míru pro zadní lůžka individuálně přizpůsobená konturám matrace
 • 4 polštáře

Arktický balíček SMART

 • Výměník tepla pro ohřev teplé vody
 • Předmontáž výměníku tepla, Mercedes-Benz
 • Teplovodní podlahové vytápění garáží
 • Vnější izolační rohož na čelní sklo
 • Izolační rohož do prostoru pro nohy v kabině, dodává se volná
 • Pomocné vytápění (podporuje vytápění při zahřívání vozidla)
 • Šachovnicová podlaha, plstěné obložení a 2 další upevňovací lišty v zadní garáži.

Active Distance Assist včetně multifunkčních tlačítek na volantu

Jízdní asistent DISTRONIC PLUS (včetně aktivního brzdového asistenta) pomáhá udržovat bezpečný odstup od vozidla jedoucího vpředu a v případě nouze automaticky brzdí. Minimalizuje rizika krátkého bezpečnostního odstupu, náhlého zastavení v provozu nebo nepozornosti.

Praktická přihrádka pro průchozí náklad

Multimediální systém MBUX včetně couvací kamery s dotykovým displejem s vysokým rozlišením a úhlopříčkou 26 cm (10,25 palce) nabízí široké možnosti komunikace a infotainmentu a také rychlou navigaci na pevném disku s přehledným zobrazením 3D map a integrací chytrého telefonu.

Pro hospodárnou a plynulou jízdu

Úsporná automatická převodovka 9G-TRONIC se obejde bez manuálního řazení a zajistí plynulé řazení. V případě potřeby stačí sešlápnout brzdový pedál, aby se aktivovala funkce HOLD, která zastaví vozidlo, aby se na semaforech nebo při zastavení a rozjezdu nerozjelo vpřed.

Elektricky ovládané stahovací lůžko

Stahovací lůžko lze elektricky zvedat a spouštět s minimálním úsilím pomocí ručního ovládání. Nabízí maximální volnost pohybu a prostor nad hlavou. Pohodlnou plochu lůžka lze používat po celé šířce - i v přední části vozidla.

Flexibilní multifunkční příborník

Nový příborník v sedací soupravě poskytuje větší flexibilitu a vytváří další police a úložný prostor. Je vybaven výsuvným sedadlem a přihrádkou na boty a multimediální přihrádkou obsahující dvě zásuvky 230 V a dvojitou zásuvku USB.

Vstupní dveře Comfort-Plus včetně zavírání, bezklíčového přístupu RFID a centrálního zamykání.

Pokud jste plně naloženi a nemáte volnou ruku, lze obytné dveře otevřít obzvlášť pohodlně pomocí čipu RFID. Přidržením čipu RFID před dveřmi se zámek dveří elektronicky ovládne a odemkne. Přiložená pomůcka pro zavírání zajistí bezpečné uzamčení vozidla.

Automatická kompenzace výškových rozdílů

Stisknutím tlačítka uvedou hydraulické stabilizační zvedáky vozidlo do vodorovné polohy. Tím je zajištěna čistá a pevná opora vozidla i na nerovném povrchu.

Elektrické rolety vpředu

Na přání je k dispozici elektrická roleta čelního skla, která nejen chrání před zvědavými pohledy, ale také chrání interiér před přílišným slunečním zářením a chladem.

Ještě více televizní zábavy na cestách

Pro ještě větší zábavu na cestách může být spací prostor vybaven druhou 22palcovou LED TV. Televizor je vybaven vestavěnými reproduktory, DVD mechanikou, DVB-T/C, DVB-S2 a multimediálním systémem HYMER Smart-Multimedia System s Bluetooth.

Televize na cestách

Díky volitelné 32palcové ploché obrazovce a integrovanému multimediálnímu systému HYMER Smart včetně připojení Bluetooth si můžete vychutnat pocit skutečného domácího kina, i když jste na cestách. Stisknutím tlačítka lze plochou obrazovku televizoru elektricky vyjmout z opěradla lavice a poté ji do něj opět zasunout.

Pohodlné rozkládací dvojlůžko, ruční ovládání

Stahovací lůžko lze také rozložit na dvě samostatná lůžka, což ještě více usnadňuje přístup. Stahovací lůžko se snadno zvedá a spouští ručně a nabízí maximální volnost pohybu a prostor nad hlavou. Komfortní spací systém HYMER s vysoce kvalitními diskovými pružinovými rámy postele je ideální pro kvalitní spánek.

Špičkové technologie v kuchyni

Praktická kombinovaná varná deska a trouba Caprice nabízí při vaření pohodlí jako doma. Její všestranná nabídka funkcí vám umožní péct, grilovat a vařit podle vašich představ!

Flexibilní vaření

Hybridní sporák má tři varné zóny: indukční varnou desku (230 V) a dvě plynové plotýnky. To má tu výhodu, že při vaření nemusíte spotřebovat všechny zásoby plynu, ale můžete přepnout na elektřinu stejně jako doma.

Vynikající pracovní plocha

Díky pracovní desce z masivu v kuchyni budete mít pocit, že jste nikdy neopustili domov. Vysoce kvalitní pracovní deska nabízí velkorysý úložný a pracovní prostor, takže na ní s minimální námahou vykouzlíte i gurmánské jídlo.

Povrchová úprava nábytku: Velvet Ash

Povrchová úprava nábytku: Dub Grand

Kombinace látek: Janeiro

Kombinace kůže a látky: La Paz

Kůže: Napoli

Kombinace látek: Grazia (Eco Tech Material)

Leather: Grigio

Koberec: Samona

Kombinace textilní kůže a látky: Dalana

Koberec: Laguna